اسماعیل فلاحی

اسماعیل فلاحی

سرپرست مدیریت بیمه های اتومبیل شرکت بیمه آرمان

سوابق کاری:

مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه میهن

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهار کرد: تخفیف کرونا که از سوی بیمه مرکزی اعلام شده، براساس میزان سود صورت های مالی شرکت های بیمه ای تعیین شده و حاکی از آن است که ضریب خسارت در دو سال پاندمی کرونا کاهش یافته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: در قانون بیمه شخص ثالث، هیچ سقف سنی برای بیمه کردن  وسایل نقلیه مشخص نشده و شرکت های بیمه ای مکلف هستند که تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی که توسط پلیس راهور پلاک شده اند را تحت پوشش بیمه نامه شخص ثالث قرار دهند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضو کارگروه بیمه های اتومبیل سندیکای بیمه گران ایران، اظهارداشت: مطابق ماده هفت قانون بیمه اجباری شخص ثالث، وسایل نقلیه ای که قرار است از مرزهای کشور خارج شوند و یا وارد مرزهای ایران شوند باید پوشش بیمه مناسب خود را خریداری کرده باشند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودروی شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: تمامی سازمان های مرتبط با موضوع بیمه نامه وسایل نقلیه باید به تکالیفی که درقانون برای آنها مشخص شده پایبند باشند که یکی از این تکالیف شناسایی خودروهای فاقد بیمه نامه است که با وجود اینکه به تمامی سازمان ها تکلیف شده اما همچنان اتفاقی نیفتاده و قابل شناسایی نیست.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: حق بیمه شخص ثالث را باید از دو بعد سنجید، بیمه گر و بیمه گذار و بیمه گذار هم به دو بخش تقسیم می شود، افراد کم ریسک و افراد پرریسک. از دید افرادکم ریسک حق بیمه دریافتی شخص ثالث، زیاد بوده و از دید افراد پرریسک با توجه به تعداد تصادفات زیادی که دارند این حق بیمه عادلانه است. با توجه به تعداد بیمه نامه های صادره در قبال تعداد و میزان تصادفات ،تمام حق بیمه خورده می شود. سالانه حدود 21 میلیون فقره بیمه نامه شخص ثالث صادر می شود اما تعداد خسارت های پرداختی حدود 1 میلیون است اگر تعداد تصادفات 2 برابر شود نسبت خسارتی که درحال حاضر 108 درصد است بازهم بیشتر خواهد شد. از نظر صنعت بیمه رقم حق بیمه شخص ثالث مناسب نیست.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی، مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان: قانون بیمه شخص ثالث بر پایه وسیله نقلیه است و در حال حاضر ۲۵ ماده شناسایی شده که مانع از اجرای راننده محور شدن خواهند شد. در اجرای راننده محور شدن، صنعت بیمه مجبور است یک روش بومی که بر اساس یک چارچوب محدود است را اجرایی کند. این طرح اگر براساس جنسیت، سن و گواهینامه جلو برود بستر آن فراهم است ولی اگر بخواهد براساس اینکه شخص چه تخلفات رانندگی دارد نیاز به آماده سازی یکسری اطلاعات بیشتر است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، افت قیمت را یکی از موضوعاتی برشمرد که می توان در بیمه نامه‌های شخص ثالث به آن پرداخت وگفت: وقتی اتفاقی رخ می‌دهد اصل، اصل غرامت است یعنی شرکت بیمه باید تمامی زیان ها را پرداخت کند و افت قیمت هم به نوعی جز زیان وارده به زیان دیده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: آماردقیقی ازمیزان خسارت های تقلبی درخصوص بیمه بدنه اتومبیل در سال 1400 وجود ندارد چون شرکت ها آماری از آن ندارند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان : در اروپا شرکت های تازه تاسیس بنا به نیاز مشتری محصول طراحی می کنند اما این امکان در کشور ما هنوز ایجاد نشده است. در کشورهای اروپایی فضا برای بیمه گذاران گسترده است و بیمه گذار می تواند در رشته شخص ثالث برای خسارت های مالی هم کلوز بخرد اما درکشور ما این امکان فقط برای خسارت های جانی وجود دارد. بیمه نامه ها در اروپا بیشتر به سمت بیمه نامه های جامع می رود و ثالث، حوادث و بدنه به صورت تلفیقی به فروش می رود اما در ایران به صورت جداگانه فروخته می شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: در بیمه نامه شخص ثالث بیمه نامه های کوتاه مدت طبق آیین نامه ماده 18 بین 5 روز تا 15 روز است اما ظرفیت بیمه نامه های روز شمار یا ساعتی در قانون بیمه شخص ثالث وجود ندارد. در بیمه نامه بدنه اتومبیل ظرفیت و زیرساخت بیمه نامه کوتاه مدت وجود دارد. بستر صدور بیمه نامه کوتاه مدت در رشته شخص ثالث و بدنه اتومبیل فراهم است اما در بیمه نامه شخص ثالث امکان فروش روزانه یعنی تا یک روز یا ساعت مشخص وجود ندارد ولی در بیمه بدنه می توان مسافتی هم فروخت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل فلاحی" مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: در زمینه بیمه بدنه اتومبیل تغییر و تحولاتی وجود داشته ولی بیمه بدنه سهم چندانی در پرتفوی صنعت بیمه ندارد و سهم آن حدود 8 درصد است. سهم بیمه نامه شخص ثالث از سبد بیمه ای حدود 34 درصد بوده وبسیاری از شرکت های دانش بنیان محصولاتی نو در زمینه بیمه شخص ثالث ارائه می دهند ولی با سد قانون روبرو می شوند. در عمل در این چند ساله، هیچ اقدام نو آورانه ای در زمینه بیمه نامه شخص ثالث صورت نگرفته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل فلاحی مدیر بیمه‌های خودرو شرکت بیمه آرمان درگفت و گو با چابک‌آنلاین: صنعت بیمه از حق بیمه شخص ثالث ناراضی است چون تعداد بیمه نامه‌هایی که صادرمی‌شود درقبال تعداد تصادفاتی که به وجود می‌آید تمام حق بیمه‌ها را می خورد.سالانه حدود 21 میلیون فقره بیمه نامه صادر می‌شود اما تعداد خسارت‌هایی که پرداخت می‌شود حدود یک میلیون است و اگر تعداد تصادفات دو برابر شود قطعا نسبت خسارت که درحال حاضر 108 درصد است بیشتر خواهد شد. بنابراین از نظر صنعت بیمه، این حق بیمه مناسب نیست.مشروح گفتگو چابک آنلاین با مدیر اتومبیل شرکت بیمه آرمان بزودی منتشر می شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سرپرست مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه آرمان، اظهارکردکه باتوجه به شیوع پاندمی کرونا و محدودیت‌های بین شهری ممکن است استفاده از اتوبوس‌ و اتوکار درایام تعطیلات افزایش پیدا کند و نیاز است که نظارت برنحوه تردد اتوبوس‌های بین شهری افزایش پیدا کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه میهن اظهار کرد که بخش موتوری خودروها تحت پوشش شکست ماشین آلات قرار می‌گیرد و در بیمه مهندسی با نرخ‌های متفاوتی عرضه می‌شود.