شناسه خبر : 24207

۳۰ درصد شکایت از شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، ناشی از تاخیر حرکت اتوبوس ها است

۳۰ درصد شکایت از شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، ناشی از تاخیر حرکت اتوبوس ها است

مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری گفت: روزانه ۶۰ شکایت دریافت می‌کنیم که حدود ۳۰ درصد مربوط به تاخیر حرکت اتوبوس هاست.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، داریوش باقر جوان، افزود: سامانه ۱۴۱ و وب سایت ۱۴۱ پل ارتباطی میان سازمان راهداری و مردم است و هموطنان در صورت بروز شکایات می‌توانند با این سامانه‌ها ارتباط برقرار کنند.
وی با بیان اینکه به طور میانگین روزانه ۶۰ شکایت دریافت می‌کنیم که حدود ۳۰ درصد آن به تاخیر در حرکت اتوبوس هاست، خاطر نشان کرد: اتوبوس‌ها حداکثر می‌تواند یک ساعت تاخیر داشته باشند که دراین صورت مسافر می‌تواند وجه بلیت را دریافت یا از ماشین جایگزین استفاده کند.
مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری گفت: البته مسافران می‌توانند شکایات خود را در این باره اعلام کنند که از طریق کد رهگیری در کمیسیون مربوط بررسی می‌شود.
داریوش باقر جوان با بیان اینکه آزاد سواری به هیچ وجه نباید صورت گیرد و راننده نباید کسری خود را از این طریق تامین کند، افزود: شهرداری تهران برای کاهش ترافیک درون شهری، درصدد ایجاد پایانه‌های نیمه متمرکز در اماکن مورد اقبال مسافران در سطح تهران است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای