شناسه خبر : 26726

اگر ورزش می‌کنید با ۴۰ هزار تومان بیمه شوید

اگر ورزش می‌کنید با ۴۰ هزار تومان بیمه شوید

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان البرزگفت: ورزشکاران بدون مراجعه حضوری و با ورود به سایت فدارسیون پزشکی ورزشی می‌توانند با پرداخت مبلغ ۴۰ هزار تومان به مدت یک سال بیمه ورزشی شوند تا در صورت وقوع حوادث در ورزش این بیمه بتواند پشتیبان ورزشکاران در پرداخت هزینه‌ها باشد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، سلمان آذر سینا، اظهارکرد: نقش اصلی هیات پزشکی ورزشی پشتیبانی و حمایت است تا در صورت وقوع حادثه برای یک ورزشکار بتواند در پرداخت هزینه‌های درمان یاری‌گر ورزشکاران باشد.

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان البرز با اشاره به اینکه حوادث هیچگاه خبر نمی‌کند گفت: متاسفانه خانواده‌ها از مزایای بیمه ورزشی که یک بیمه پشتبانگر برای یک ورزشکار است خبر ندارند و بعضا فکر می‌کنند باید هزینه بالایی را برای یک سال بیمه ورزشی فرزندان خود پرداخت کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ورزشکاران بدون مراجعه حضوری و با ورود به سایت فدارسیون پزشکی ورزشی می‌توانند با پرداخت مبلغ ۴۰ هزار تومان به مدت یک سال بیمه ورزشی شوند تا در صورت وقوع حوادث در ورزش این بیمه بتواند پشتیبان ورزشکاران در پرداخت هزینه‌ها باشد.

آذر سینا گفت: باشگاه داران و مربیان نیز باید در این زمینه همکاری لازم را با این هیات داشته باشند و در هنگام ثبت نام نسبت به دریافت بیمه ورزشی از ورزشکاران اقدام کنند .

وی تصریح کرد: در همین خصوص از ابتدای سال جاری تا کنون چهار کارگاه آموزشی ویژه مربیان و باشگاه داران در هیات پزشکی ورزشی استان برگزار شده است.

رئیس هیات پزشکی ورزشی البرز خاطر نشان کرد :رسانه ها نقش به سزایی در معرفی این بیمه ورزشی برای یک ورزشکار دارد و امیدواریم با حمایت مسئولین، مربیان و باشگاه داران و به ویژه رسانه‌ها بتوانیم این بیمه را در بین ورزشکاران بیشتر معرفی کنیم .

بگفته رئیس هیات پزشکی ورزشی استان البرز، تا پایان خرداد ۱۴۰۱  بیش از ۱۶۰  هزار ورزشکار  در هیات پزشکی ورزشی البرز بیمه شده‌اند .

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای