اسماعیل دلفراز

اسماعیل دلفراز

کارشناس صنعت بیمه

سوابق کاری:

عضو هیات مدیره بیمه البرز

مدیرعامل شرکت بیمه سرمد

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه ملت

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت معتقد است که صنعت بیمه در تحول دیجیتال از سایر صنایع مالی عقب تر بوده وبه دلیل نبود دیتا و پل ارتباطی بین شرکت های بیمه ای، مدیریت ریسک در این صنعت بزرگترین مشکل است که فناوری های دیجیتال می تواند به بهبود این موضوع کمک کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، درخصوص بیمه تکمیل درمان کارکنان دانشگاه آزاداسلامی، اظهارداشت: این بیمه‌شدگان در بخش هزینه‌های بستری نارضایتی ندارند و بیمه ملت درتلاش است تا مدت زمان پرداخت هزینه‌های پاراکلینیکی این بیمه‌گذاران به زیر 7 روز برسد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ”اسماعیل دلفراز”،مدیرعامل شرکت بیمه ملت، معتقداست که آیین نامه ۹۷ سرمایه گذاری از جمیع جهات خوب بوده و مساله مدیریت ریسک در آن لحاظ شده است اما اگر نیاز به تغییرات جزئی داشته باشد نقطه نظرات در کمسیون سرمایه گذاری سندیکای بیمه گران جمع آوری خواهد شد و به نهاد ناظر در راستای بهتر شدن آیین نامه منتقل خواهد شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  “اسماعیل دلفراز”، مدیرعامل شرکت بیمه ملت معتقداست که روند بورس در سال ۱۴۰۰ همانند سال گذشته نخواهد بود اما روند رو به رشد سهام، پرتفوی بورسی و سبد دارایی با شیب کمتری ادامه خواهد داشت./ سودی که شرکت‌های بیمه‌ای از محل سرمایه گذاری بورسی در سال ۹۹ داشتند حاشیه اطمینان و آرامش بیشتری برای بیمه گذاران و ذینفعان صنعت بیمه ایجاد کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت: چابک آنلاین به صورت حرفه‌ای وارد صنعت بیمه شده است و جالبتر اینکه تنها به صنعت بیمه بازرگانی نمی‌پردازد و مطمئنم در آینده موفقیت‌های بیشتری از رسانه چابک آنلاین خواهیم دید.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: دغدغه صنعت بیمه از سال 47 تغییری نکرده و این صنعت در خلق محصول جدید قوی عمل نکرده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک ‌آنلاین:درحال حاضر ایجاد بازار رقابتی تنها در بخش ارائه نرخ و قیمت است و در بخش پرداخت خسارت شرکت‌های بیمه‌گر با یکدیگر رقابتی ندارند و بهتر است به این سمت حرکت کنند چراکه نرخ شکنی‌ نقدینگی شرکت‌های بیمه را کاهش داده و درنهایت باعث ایجاد مشکل در پرداخت خسارت برای این شرکت‌ها می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت: پس از شیوع کرونا صنعت گردشگری در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و بیمه نامه حوادث و درمان مسافران خارجی با چالش روبرو شده، از سوی دیگر بیمه نامه آتش‌سوزی و مسئولیت بسیاری از صنایع و کارخانجات یا تمدید نمی‌شود و یا با سرمایه کمتر تمدید می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: خسارت های تقلبی در رشته بیمه‌های اتومبیل و درمان افزایش پیدا کرده است و آی‌تی فعلی صنعت بیمه پاسخگوی بیمه‌گذاران به‌خصوص در بخش خسارت نیست، اگر روی این مسائل کار شود در رضایتمندی بیشتر بیمه گذاران تاثیرگذار است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت معتقد است که مدیریت ریسک جزو نقاط خیلی مهمی است که در صنعت بیمه خیلی به آن توجه نشده است.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  "اسماعیل دلفراز"، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: درحال حاضر که شرایط اقتصادی تغییر کرده و شرکت‌های بیمه افزایش سرمایه داده‌اند باید با هماهنگی نهاد ناظر تغییراتی در فرمول سطح توانگری داده شود که با شفافیت بیشتری سطح توانگری شرکت‌های بیمه محاسبه شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل دلفراز"، مدیرعامل شرکت بیمه ملت درگفت‌وگو با چابک‌آنلاین با بیان اینکه "اتفاقات خوبی در پرتفوی این شرکت‌ بیمه‌ای رخ داده است." اظهارکرد: همزمان با افزایش رقم پرتفوی، کیفیت آن هم بالا رفته، درصد بیمه‌های ثالث و درمان کاهش یافته و در برنامه ریزی‌ها به‌دنبال افزایش فروش رشته‌های سودآور و بیمه‌های عمر با حمایت شبکه فروش هستیم. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با مدیرعامل شرکت بیمه ملت به بزودی منتشر می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، معتقد است که حرکت به سمت دیجیتالی شدن به رضایتمندی بیشتر بیمه‌گذاران کمک خواهد کرد وصنعت بیمه باید از شرایط به‌وجودآمده بر اثر شیوع ویروس کرونا استفاده کرده و بیمه نامه‌ها را به‌صورت آنلاین به‌دست مردم برساند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛ قوانین بیمه کشورقدیمی است

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، دغدغه اصلی خود پس از حضور دراین شرکت را پیگیری مطالبات معوق عنوان کرد و اظهار داشت: حدود 1100میلیار دتومان مطالبات معوق وجود داشت که با تمرکز برروی آنها ،وصول مطالبات به خوبی انجام شد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، از نهایی شدن تجدید ارزیابی دارایی و افزایش سرمایه این شرکت در ماه‌های آتی خبرداد.

 • اسماعیل دلفراز در این جلسه‌ ‌ضمن بررسی وضعیت شبکه فروش شعب استان خراسان رضوی با کارکنان شعب دیدار و گفت و گو کرد.

 • امضا تفاهم‌نامه همکاری مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت

  آیین امضای تفاهم نامه اعطای بیمه نامه‌های تخفیفی و تقسیطی بیمه ملت به بازنشستگان و موظفین کشوری با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل بیمه ملت، اعضای هیات مدیره بیمه ملت، عده‌ای از نمایندگان کانون‌های بازنشستگی استان تهران و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

 • مدیرعامل شرکت بیمه ملت در مراسم تکریم و معارفه معاون فنی و مدیریت درمان و روابط عمومی با تاکید بر اینکه بازسازی، نوسازی و تغییر و تحول در مدیریتِ بخش‌های مختلف سازمان متناسب با تغییرات محیطی از عوامل تاثیر گذار در پویایی، رشد و ماندگاری سازمان است، اشاره نمود که بیمه ملت به واسطه قابلیت و توانایی‌ها و توانگری مالی خود یکی از شرکت‌های شناخته شده و معتبر در مجموعه صنعت بیمه بوده و از اینرو هر گونه تغییر در حوزه های مختلف شرکت حتما" در راستای رشد و تعالی بیشتر و متناسب با برنامه‌های استراتژیک سازمان خواهد بود تا در آینده شاهد اتفاقات سازنده و تعالی بیشتر شرکت باشیم.

 • اسماعیل دلفراز ، مدیرعامل بیمه ملت در پیامی بر پاسداشت روزجهانی قدس به شیوه ای متفاوت از سالهای گذشته تاکید کرد.

 • فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 • حکم مدیر عاملی بیمه ملت توسط رییس کل بیمه مرکزی تایید شد.

 • مدیرعامل بیمه ملت با اعضای انجمن صنفی نمایندگان به ‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

 • «پیگیری وصول مطالبات، توانمندسازی وحمایت از شبکه‌فروش، آموزش مستمر همکاران و نمایندگان و ارتقاء کیفی رفاه کارکنان» نکاتی بود که از سوی مدیر عامل بیمه ملت درجریان بازدید از ساختمان کالج مورد تاکید قرار گرفت.

 • اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت در پیامی سال نو را تبریک گفت.