احسان مرادی

احسان مرادی

رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه تجارت نو

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

 

سوابق کاری:

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه کاردان

مشاو مدیرعامل بانک تجارت در امور سرمایه گذاری

مدیر سرمایه گذاری بانک تجارت

مدیرعامل کارگزاری بانک تجارت

مدیرعامل کارگزاری توسعه معاملات کیان 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان

 

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو، بیان کرد: درحال حاضر دارایی‌های قابل توجهی در اختیار شرکت‌های بیمه‌ای است اینکه شرکتی بتواند از این دارایی‌ها بازدهی مناسبی بگیرد به مدیریت شرکت‌ها بر می‎‌گردد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو بیان کرد: ارائه بیمه نامه تضمین تغییرات بازار سهام، خیلی دور از دسترس نیست و با بررسی تمامی جوانب می‌توان این نوع بیمه نامه را ارائه کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت نو بیان کرد: لزوم افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه‌ای امری گریز ناپذیر است امادر کنار آن در آیین‌نامه سرمایه‌گذاری هم باید تجدید نظر شود.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  رئیس هیات‌مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو اعلام کرد: اگر یک هیات حل اختلاف در صنعت بیمه تشکیل شود که در خود بیمه مرکزی با حضور کارشناسان منتخب بیمه مرکزی اختلافات بین بیمه‌گر و بیمه‌گزار حل و فصل شود بسیار خوب است و در نهایت هم توسط قضاتی که برای موضوعات بیمه‌ای انتخاب می‌شوند و در این زمینه تخصص دارند به صدور رای‌های با سرعت بیشتر کمک می‌کند.

 • رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه تجارت نو بیان کرد: شرکت‌های بیمه‌ای خود را متناسب با رشد سریع بازار سرمایه تجهیز نکرده‌اند و از لحاظ نیروی انسانی حرفه‌ای در زمینه مدیریت دارایی ضعف دارند.

 • رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد: برای ایجاد شیوه‌های نوین بازاریابی، نهادهای نظارتی باید هزینه کنند وگرنه شرکت بیمه‌ای با سرمایه 150 تا 200 میلیارد تومان و سهم اندکی از بازار توان ایجاد یک واحد بازاریابی پیشرفته را ندارد که بخواهد از طریق روش‌های نوین بیمه‌نامه جذب کرده و پرتفوی خود را افزایش دهد.