شناسه خبر : 43630

زمان پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات مشخص شد

زمان پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات مشخص شد

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به انعقاد قرارداد با معلمان خرید خدمات از دو هفته آینده گفت: ۴۰ درصد از باقیمانده پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱ بعد از پرداخت حقوق دی واریز می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، معلمان خرید خدمات آموزشی که جزو معلمان غیررسمی آموزش و پرورش هستند از ابتدای مهر امسال تا به امروز بدون حقوق و بیمه در حال تدریس در کلاس‌های درس هستند.

به گفته تعدادی از معلمان خرید خدمات استان سیستان و بلوچستان،‌ آنها در سال تحصیلی جدید حتی قرارداد هم ندارند و بدون حقوق و بیمه در حال تدریس در کلاس‌های درس هستند از سال تحصیلی گذشته نیز برای ماه اردیبهشت حقوق مطالبه دارند.

علی فرهادی؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره انعقاد قرارداد معلمان خرید خدمات اظهار کرد: قرارداد ۲۶ هزار معلم خرید خدمات حداکثر تا دو هفته آینده در سراسر کشور منعقد می‌شود و نسبت به پرداخت حقوق آنها اقدام می‌شود، این معلمان از ابتدای مهر حقوق دریافت نکرده‌اند.

وی افزود: قبل از پایان سال ۱۴۰۲ حداقل سه ماه از حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی پرداخت خواهد شد.

فرهادی درباره پرداخت باقیمانده پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۱ مطرح کرد: ۳۰ درصد پاداش این افراد پرداخت شده است و به‌زودی یعنی بعد از پرداخت حقوق دی ماه ۴۰ درصد دیگر از باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱ پرداخت خواهد شد.

ارسال نظر