شناسه خبر : 34175

آتش سوزی گسترده در خیابان سعدی

آتش سوزی گسترده در خیابان سعدی

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در خیابان سعدی خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایلنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران،  گفت: ساعت 22:50 شب گذشته یک مورد آتش سوزی در خیابان سعدی جنوبی کمی پایین تر از خیابان انقلاب به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام می شود.

وی ادامه داد: بلافاصله 5 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، دو الی سه ملک در کنار یکدیگر که جمعا حدود 500 متر مسقف بودند، دچار حریق شده بود. این سه ملک کاملا شعله ور بود. یک مدرسه در کنار این ساختمان ها وجود داشت که دود به داخل مدرسه و خانه های اطراف سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: همزمان با خاموش کردن آتش گروهی از آتش نشانان اقدام به تخلیه خانه های مسکونی اطراف و خانواده ای که در مدرسه حضور داشتند شده و به ایمن سازی محل پرداختند.

وی ادامه داد: حدود 25 نفر از ساکنان ساختمان های اطراف با کمک آتش نشانان جابجا شده و به محل امن منتقل شدند. یک دختر جوان که دچار معلولیت حرکتی بود با کمک همکاران به سلامت خارج شد. علیرغم اینکه دود و حرارت بسیار غلیظ و بالا بود، آتش نشانان عملیات خود را آغاز کرده و با شکافتن سقف ها به داخل نفوذ کردند.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای