شناسه خبر : 28178

کاهش ۳۰ درصدی تولید گوشی آیفون در چین

کاهش 30 درصدی تولید گوشی آیفون در چین

منابع آگاه می‌گویند: اعمال محدودیت‌های کرونایی در چین باعث می‌شود طی ماه آینده تولید گوشی آیفون در کارخانه اپل در این کشور ۳۰ درصد کاهش یابد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس، یک منبع آگاه امروز اعلام کرد که اعمال محدودیت‌های کرونایی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر سایه افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر چین باعث خواهد شد تا تولید گوشی‌ آیفون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کارخانه اپل د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این کشور طی ماه آینده 30 درصد کاهش یابد.

البته شرکت فاکسکان که با نام صنایع دقیق «هون‌ های» شناخته می‌شود د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر تلاش است تا با افزایش تولید آیفون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر یک کارخانه دیگر د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر شنزن این کمبود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جبران کند.

کارخانه اصلی اپل د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر چین د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر منطقه ژنگژو د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر مرکز این کشور واقع است و 200 هزار کارمند دارد و برای جلوگیری ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز شیوع کرونا با محدودیت‌های مختلفی مواجه شده است به گونه‌ای که چندین کارگر طی روزهای اخیر ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز این کارخانه فرار کرده‌اند.

د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حالی به خاطر محدودیت‌های کرونایی تولید آیفون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر چین کاهش می‌یابد که معمولا شرکت‌های تولید گوشی و تجهیزات الکترونیکی د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر ماه‌های آخر سال بسیار پرکار هستند.

 د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حال تسلط یافتن بر شرایط موجود است و هر گونه کمبود تولید را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با افزایش تولید د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر دیگر کارخانه‌ها جبران خواهد کرد. اعلام این خبر باعث شد تا سهام شرکت تولیدکننده گوشی‌های آیفون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر چین د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر معاملات امروز 1.4 درصد منفی شود.

شرکت فاکسکان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی برای شرکت اپل است و در واقع 70 درصد کل گوشی‌های آیفون د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر جهان توسط این شرکت تولید می‌شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای