شناسه خبر : 22635

محدودیت ترافیکی در راه‌های شمالی در سه روز آینده اعلام شد

محدودیت ترافیکی در راه‌های شمالی در سه روز آینده اعلام شد

مرکز مدیریت راه‌ها با احتمال افزایش ترافیک برون شهری در سه روز آینده، محدودیت‌های ترافیکی در راه‌های بین استانی را تا روز شنبه (سوم اردیبهشت) تشریح کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت۶ روز شنبه، از محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محور تهران – سمنان– مشهد و برعکس ممنوع است.

با این حال تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۶ تا ۲۴ روز پنجشنبه از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود. 

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود. 

در محور هراز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای