شناسه خبر : 37119

انهدام یک باند مواد مخدر در دامغان

 انهدام یک باند مواد مخدر در دامغان

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از انهدام و دستگیری ۳ نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در یکی از شهرک های شهرستان دامغان خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ غلامحسین عرب ۲۸ مردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و کلانتری ۱۱ آزادی دامغان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت گسترده یک باند توزیع مواد مخدر در یکی از شهرک های شهرستان مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به گسترش چتر اطلاعاتی ماموران و شناسایی سه عضو این باند توزیع مواد مخدر، افزود: در ادامه و پس از چند هفته تلاش شبانه روزی، مخفیگاه متهمان در شهرک شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه هر سه متهم دستگیر شدند.

 این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر سنتی و صنعتی بسته بندی شده، آلات و ادوات بسته بندی و مصرف مواد مخدر کشف و ضبط شد. 

سرهنگ عرب با اشاره به اینکه متهمان به فعالیت خود در زمینه توزیع و فروش مواد به صورت یک باند اعتراف کردند، تصریح کرد: سوداگران مرگ همراه با مواد مخدر کشف شده به مرجع قضایی معرفی شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر این است که با شناسایی سرشاخه های توزیع مواد مخدر وظیفه خود در این حوزه را انجام دهد و از آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر پیشگیری کند.

وی بر لزوم همکاری مردم با پلیس مبارزه با موادمخدر برای مبارزه با سوداگران مرگ تاکید و تصریح کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با موادمخدر چه در سطح خرده فروشان و چه در مبارزه با ترانزیت آن از محورهای کویری استان جدی است.

 

ارسال نظر