شناسه خبر : 29296

یکی از بهترین مسیر‌ها برای عرضه اموال مازاد دولتی بورس کالا است

یکی از بهترین مسیر‌ها برای عرضه اموال مازاد دولتی بورس کالا است

رئیس خزانه داری کل کشور گفت: طبیعتا عرضه اموال مازاد دولتی سازو کار متعددی دارد، اما در خصوص این که این اموال مازاد چگونه ارائه و عرصه شود یکی از بهترین راه‌ها عرضه در بورس کالا است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اکرمی با اشاره به اموال مازاد دولتی گفت: یکی از اقداماتی که در خزانه داری کل کشور در وزارت اقتصاد دارایی می‌خواهیم انجام دهیم این است که ابتدا کلیه دارایی‌های دولت را احصاءکنیم بعد از آن که این اقدام در سامانه صادا انجام شد بررسی و مشاهده کنیم که آیا از این دارایی‌های دولت به درستی استفاده می‌شود یا خیر؟ و اگر به درستی استفاده نمی‌شود برای استفاده بهینه باید چه کاری انجام دهیم؟

او می‌گوید: برای این کار یکی از اقداماتی که می‌خواهیم انجام دهیم این است که دارایی‌های دولت را مولد کنیم به طور مثال فرض کنید یک مدرسه در بهترین مکان تهران وجود دارد، اما دلیلی ندارد که مدرسه در آن نقطه باشد این مدرسه می‌تواند به عقب برود تا بتوان از آن استفاده مطلوب تری کرد این اقدامی است که در ارتباط با مولد سازی دارایی‌ها می‌خواهیم انجام دهیم.

او گفت: طبیعتا عرضه اموال مازاد دولتی سازو کار متعددی دارد، اما در خصوص این که این اموال مازاد چگونه ارائه و عرصه شود یکی از بهترین راه‌ها عرضه در بورس کالا است تا به دور از هر گونه حرف و حدیث در مسیری شفاف باشد.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای