شناسه خبر : 40457

کمبودی در بازار روغن موتور خودرو نداریم

کمبودی در بازار روغن موتور خودرو نداریم

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت: در حال حاضر روغن موتور در بازار موجود است و کمبودی هم در این خصوص نداریم.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا نیک ایین رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت:در حال حاضر روغن موتور در بازار موجود است و کمبودی هم در ابن خصوص نداریم.

او گفت:متاسفانه شایعاتی مبنی بر افزایش  قیمت روغن موتور توسط شرکت های تولیدی است.

نیک ایین گفت: در حال حاضر ما در تامین روغن موتور، روان کننده و واسکازین کمبودی نداریم، مصرف کنندگان فقط به مراکز مجاز اتحادیه چه در بخش تعویض روغن و همچنین مکانیک مراجعه کنند که این مراکز نماینده شرکت‌های تولید روغن هستند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو گفت:روغن موتورهای خودروهای داخلی با خارجی درجه بندی شده است خوشبختانه انواع روان کننده ها،واسکازین در کشور با همان درجه ای که خودروهای خارجی تعریف شده تولید می شود و مشکلی نیست.

او گفت: قیمت روغن موتور روی کالا درج می شود مشتریان برای تعویض روغن موتور به تعمیرگاهای دارای جواز کسب مراجعه کنند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو در خصوص قطعات خودرو های وارداتی گفت:قطعات خودرو وارد می شود و بحث شناسه کالا ضعیف انجام می شود و چون این طرح به صورت خام و اجرایی نیست این طرح هنوز اجرایی نشده است.

نیک ایین گفت: قطعات یدکی خودرو های وارداتی که وارد می شود باید در گمرکات کشور شناسه دار شوند یا از مبداء که وارد می شود با شناسه وارد شود که بتوان بحث تقلبی بودن کالا را چک کرد.

او گفت: زمانی که شناسه کالا در سامانه مربوطه فعال می شود از همان موقع خرید باید گارانتی کالا استارت خورده شود تا مشتری بتواند گارانتی کالا خود را دریافت کند.

 

ارسال نظر