شناسه خبر : 33849

آخرین جزئیات وضعیت نماد‌های استانی سهام عدالت اعلام شد

آخرین جزئیات وضعیت نماد‌های استانی سهام عدالت اعلام شد

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص آخرین وضعیت نماد های استانی سهام عدالت گفت: موضوع به شورای عالی بورس منعکس شده است دو جلسه نیز در کمیسیون فرعی شورا برای بررسی آخرین وضعیت شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار شده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جعفری در خصوص تعیین تکلیف وضعیت نماد‌های استانی سهام عدالت گفت: موضوع به شورای عالی بورس منعکس شده است دو جلسه نیز در کمیسیون فرعی شورا برای بررسی آخرین وضعیت شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت برگزار شده است.

او در ادامه می‌گوید: در کمیسیون تخصصی اگر موضوع جمع بندی شود برای تصمیم گیری نهایی به شورا منتقل می‌شود موضوع پیچیده‌ای است بالاخره قبلا در زمانی که نماد‌ها باز بودند یک درصد‌هایی را سهامداران می‌توانستند بفروشند اکنون باید شرایط بررسی شود و اگر نیاز است درصد‌ها کمتر یا بیشتر مشخص شود و با تمام جوانب بتوانیم نماد را باز کنیم.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که آیا برای بازگشایی نماد‌های استانی سهام عدالت می‌توان زمان مشخص کرد؟ گفت: موضوع به صورت فشرده در جلسه جلسات تخصصی شورا مطرح می‌می شود هر زمان که به جمع بندی رسیدیم آن را به خود صحن شورا می‌بریم و مصوبه قطعی آن را می‌گیریم.

او می‌گوید: نمی‌توان زمان قطعی گفت، اما به شدت پیگیر وضعیت نماد‌های استانی سهام عدالت هستیم تا زودتر تعیین تکلیف شوند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای