شناسه خبر : 23872

۷۰ میلیارد تومان برای جبران هزینه‌های «متروپل» اختصاص یافت

۷۰ میلیارد تومان برای جبران هزینه‌های «متروپل» اختصاص یافت

سخنگوی دولت گفت: هیئت دولت مصوبه‌ای در خصوص حادثه متروپل داشت و اعتباری ۷۰ میلیارد تومانی برای پوشش بخشی از هزینه‌های این حادثه در نظر گرفته شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر علی، بهادری جهرمی سخنگوی دولت پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و تسلیت حادثه متروپل در آبادان، اظهار داشت: دولت با جدیت با هرگونه کوتاهی از سوی هر یک از مقامات محلی و هرگونه فساد درباره تخلفات متروپل برخورد خواهد کرد و دستگاه‌های مربوطه باید پاسخگوی اقدامات خود باشند.

سخنگوی دولت عنوان کرد: امروز در هیئت دولت مصوبه‌ای در خصوص حادثه متروپل داشتیم و اعتباری ۷۰ میلیارد تومانی بنا به پیشنهاد وزارت کشور و موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پوشش بخشی از هزینه‌های این حادثه در نظر گرفته شد. البته هزینه اصلی باید از مسببان دریافت شود.

وی تصریح کرد: در خصوص واحدهای صنعتی و صنفی اطراف تهران مشکلاتی از چندین سال گذشته وجود داشته و ساماندهی نشده بودند و ممکن بود حوادثی مانند متروپل رخ دهد بر همین اساس امروز آیین نامه ساماندهی واحدهای صنفی صنعتی اطراف تهران به تصویب رسید.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای