شناسه خبر : 9518

بیمه نوین ارائه می‌دهد

امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین توسط مراکز درمانی

امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین توسط مراکز درمانی

شرکت بیمه نوین، در راستای هدف ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی خود، امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین، توسط مراکز درمانی طرف قرارداد را ایجاد کرد.

به گزارش چابک‌آنلاین، این شرکت با  در نظر گرفتن نیاز بیمه‌گذاران درمان تکمیلی به دریافت خدمات به‌موقع و سریع، امکان صدور معرفی‌نامه درمان توسط مراکز درمانی طرف قرارداد خود را آغاز کرده است.

بر این اساس، شرکت بیمه نوین، با ایجاد زیرساخت­‌های فناوری اطلاعات و هماهنگی با مراکز درمانی مهم، امکان دریافت معرفی‌نامه درمان برای بیمه‌گذاران به صورت آنلاین و با ارائه کد ملی را فراهم کرده است.

هم اکنون تعداد زیادی از بیمارستان‌ها، کلینیک­‌های پزشکی و آزمایشگاه‌­های طرف قرارداد با شرکت بیمه نوین، معرفی‌نامه آنلاینِ درمانی را تنها با دریافت کد ملی بیمه‌شده صادر می‌کنند و با پیگیری‌های این شرکت این امکان به زودی برای تعداد بیشتری از این مراکز نیز فراهم خواهد شد.

گفتنی است، بیمه‌گذاران درمان تکمیلی شرکت بیمه نوین جهت اطلاع از آن دسته از مراکز درمانی که امکان صدور معرفی‌نامه آنلاین را دارند، می‌توانند به سایت بیمه نوین به آدرس  www.novininsurance.com بخش «مراجع درمانی طرف قرارداد» مراجعه کنند.

ارسال نظر