شناسه خبر : 34754

برگزاری همایش بزرگ مدیران بیمه آسیا

برگزاری همایش بزرگ مدیران بیمه آسیا

همایش بزرگ مدیران بیمه آسیا با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران، سرپرستان مناطق، روسای شعب استانی و روسای شعب سراسر کشور با محوریت اصلاح ترکیب پرتفوی و افزایش بهره وری در رامسر برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیمه‌آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه‌آسیا در سخنرانی افتتاحیه همایش با تشکر و قدردانی از تلاش مدیران بیمه آسیا در تمامی سطوح و با اشاره جایگاه ممتاز درخشان این شرکت در بازار بیمه، اظهار امیدواری کرد با همدلی و همراهی تمام ارکان شرکت، موفقیت‌های بیمه آسیا در صنعت بیمه تداوم یابد.

مسعود بادین با اشاره به محوریت همایش براصلاح  ترکیب پورتفوی درجهت افزایش بهره وری، بیان داشت: باید توانمندی خود را در خصوص ترکیب پورتفوی بالا ببریم و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های کارشناسی و فنی در سراسر کشور برای اصلاح ترکیب پورتفوی در جهت افزایش بهره وری قدم برداریم.

گفتنی است همایش مدیران، سرپرستان مناطق، روسای استان و شعب بیمه‌آسیا با خیرمقدم سرپرست منطقه شش و گزارش دبیر همایش آغاز شد.

در اولین روز همایش، پنج کارگروه‌ بیمه های زندگی، بیمه های مسئولیت و درمان، بیمه های اتومبیل، بیمه های آتش سوزی، باربری، مهندسی و کارگروه شعب و نمایندگان با موضوع بررسی مسائل و چالش های پیش رو برگزار شد.

 

ارسال نظر