شناسه خبر : 21485

صنعت بیمه ظریف و شکننده است

صنعت بیمه ظریف و شکننده است

صنعت بیمه رسالت آرامش بخشی به جامعه را بر عهده دارد و ایفای این وظیفه سنگین جز در سایه امنیت بیمه گران امکان پذیر نخواهد بود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در ادامه آیین تکریم و معارفه روسای کل بیمه مرکزی، با اعلام این مطلب افزود: تامین امنیت معیشتی بیمه گران در روند توسعه خدمات رسانی به بیمه گذاران از درجه اهمیت بالایی برخورد است.

 سیدمحمد کریمی با اشاره به آمادگی صنعت بیمه برای بازیابی جایگاه این صنعت در اقتصاد کلان کشور، خاطرنشان کرد: صنعت بیمه از سرمایه های غنی انسانی و منابع ارزشمند مالی سود می برد و در صورت توجه بیشتر به این صنعت، ضریب امنیت و اطمینان در کشور به شکل محسوسی افزایش خواهد یافت.

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در عین حال صنعت بیمه را ظریف و شکننده توصیف کرد و افزود: حفظ آرامش اجتماعی در گرو تقویت آسایش بیمه گران است که خوشبختانه این امر در سال های اخیر به لطف مدیران و کارکنان این صنعت تحقق یافته است.

وی پوشش تمامی ریسک های کوچک و بزرگ در کشور را از توانمندی بالای صنعت بیمه دانست و گفت: در بحث بودجه تا حدودی به صنعت بیمه جفا شده و انتظار داریم نگاه مجموعه های دولتی و حاکمیتی به این صنعت، مهربانانه و منصفانه تر باشد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای