شناسه خبر : 21040

پیام خداحافظی دکتر جعفری از همکاران بیمه سینا

پیام خداحافظی دکتر جعفری از همکاران بیمه سینا

دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه سینا با توجه به خاتمه ماموریت و به منظور قدردانی از تلاش تمامی همکاران پیامی به شرح زیر صادر کرد.

 به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سینا:

بسمه‌تعالی

نخستین روزهای بهار 1398 بود که به مجموعه معظم شرکت بیمه سینا آمدم و اندک زمانی نگذشت که متوجه ظرفیت بسیار بالای این شرکت اعم از سرمایه انسانی متخصص و جوان برای حرکت پرشتاب و طی کردن پله‌های موفقیت شدم.

بنابراین، با توکل به خداوند متعال و با انگیزه و تلاش مضاعف شروع به تهیه برنامه استراتژیک چهارساله کردم و بر مبنای آن برنامه، اقدامات اصلاحی در تمامی بخش‌ها آغاز و نتیجه‌ی این برنامه‌ریزی، خروج از زیان انباشته سنواتی، تقویت ذخایر، دستیابی به سود حداکثری، تامین زیرساخت‌های لازم، توانمندسازی سرمایه انسانی و تامین و خرید املاک ارزشمند و موردنیاز برای توسعه فعالیت‌های این شرکت شد.

در حدود سه سالی که در خدمت مجموعه پرتلاش و جوان بیمه سینا بودم، تمامی تلاش تیم مدیریت برای معرفی و تقویت برند شرکت، ارتقاء توانگری مالی به سطح یک پس از شش سال، بهینه‌سازی و رشد چهار برابری پرتفوی و هویت‌بخشی به نمایندگان و توسعه شبکه فروش صرف شد و اکنون، نام بیمه سینا به عنوان یک شرکت بیمه‌ی توانگر، خوشنام و مطمئن در صنعت بیمه کشور می‌درخشد و رضایت ذینفعان و سهامداران خرد و کلان خود را تامین کرده است.

خدای منان را شاکرم که توفیق خدمت در نهاد انقلابی بیمه سینا را عنایت کرد، لذا برخود واجب می‌دانم از حمایت‌های بی‌دریغ ریاست محترم بنیاد مستضعفان، معاونین و مدیران این نهاد انقلابی و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت و زحمات شبانه‌روزی همکاران عزیزم اعم از مدیران گرامی و کارکنان ساعی در ستاد و شعب سراسر کشور و شبکه فروش باانگیزه و فعال، کمال تشکر و قدردانی را داشته و از همگی عزیزان به خاطر کاستی‌ها و کمبودها، خاضعانه طلب عفو و بخشش نمایم. به امید اینکه شاهد شکوفایی و بالندگی روزافزون این مجموعه باشیم.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای