شناسه خبر : 32292

چهارهزار صندلی برای سفرهای دریایی نوروز تامین شد

چهارهزار صندلی برای سفرهای دریایی نوروز تامین شد

مدیرکل بندر شهید رجایی گفت : امسال هیچ مشکلی از لحاظ سفرهای دریایی نداریم و برای ایام نوروز سه هزار و ۹۹۳ صندلی تامین شده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین‌ عباس‌نژاد گفت: سفرهای دریایی آغاز شده و در ایام سفرهای نوروزی دریایی  ۸۶ شناور مسافری و لندینگ کرافت در مسیرهای دریایی استان هرمزگان تردد خواهند داشت.

به گفته مدیرکل بندر شهید رجایی، از این تعداد ۳۷ شناور مسافری نیز از مرکز استان (بندرعباس به قشم، هرمز، ابوموسی و بالعکس) در قالب سه هزار و ۹۹۳ صندلی آماده جابه جایی مسافران نوروزی در ۱۲ مسیر دریایی هستند.

او می گوید: امسال  خدمات رسانی یک هزار و ۸۰۰ نفر در اجرای مطلوب خدمات و تامین ایمنی سفرهای دریایی در ایام نوروز را انجام خواهیم داد. اجرای طرح نوروزی، ۳۶ شناور مسافری استاندارد با سه هزار و ۷۰۸ صندلی از مقصد بندر حقانی بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور در مسیر قشم، هرمز، لارک و بالعکس  فراهم و خدمات‌رسانی خواهد شد.

عباس نژاد گفت: هیچ مشکلی از لحاظ تردد شناور ها و کمبود شناور نخواهیم داشت و با تمهیداتی که در نظر گرفته شده امسال از لحاظ تامین شناورمسافری نداریم.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای