شناسه خبر : 32022

آغاز ماموریت های نوروزی اورژانس از ۲۴ اسفند

آغاز ماموریت های نوروزی اورژانس از ۲۴ اسفند

رئیس سازمان اورژانس کشور، از آماده باش نیروهای اورژانس در روزهای پایانی سال و انجام ماموریت های نوروزی خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، جعفر میعادفر، روز شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ در حاشیه همایش رؤسای مراکز اورژانس پیش بیمارستانی، گفت: با توجه به در پیش بودن جشن نیمه شعبان و پیش بینی حضور میلیونی زائران در مسجد جمکران، سازمان اورژانس به همین منظور تمهیداتی در نظر گرفته است.

وی از آماده باش نیروهای اورژانس در چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: در همین راستا نیز، سازمان اورژانس کشور برای ارائه خدمات به هموطنان، در آماده باش کامل به سر می‌برد.

میعادفر در ادامه به شروع طرح سلامت نوروزی اشاره کرد و گفت: طرح سلامت نوروزی از ۲۴ اسفند شروع و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه دارد.

وی با اشاره به آماده باش ۲۶ هزار نیروی اورژانس در طرح سلامت نوروزی، افزود: حدود ۳۲۰۰ پایگاه اورژانس در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به هموطنان و مسافران نوروزی هستند.

میعادفر با عنوان این مطلب که رئیس سازمان اورژانس کشور به عنوان دبیر طرح سلامت نوروزی مأموریت هماهنگی برنامه‌های وزارت بهداشت را بر عهده دارد، گفت: با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان از ۴ فروردین آغاز می‌شود، پیش بینی می‌شود که سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفند شروع شود. از همین رو، بیش از ۱۰۰۰ بیمارستان کشور در آماده باش به سر می‌برند.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای