شناسه خبر : 31764

امروز پیش‌فروش محصولات سایپا آغاز می شود

امروز پیش‌فروش محصولات سایپا آغاز می شود

مشتریان حائز شرایط می‌توانند از امروز چهارشنبه (۳ اسفند) با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت‌نام و پرداخت یک‌باره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱طرح پیش‌فروش ۴ محصول شرکت خودروسازی سایپا آغاز می شود.

در این طرح پیش‌فروش، ساینا. اس دوگانه‌سوز، کوییک‌جی‌ایکس، کوییک‌آرجی‌ایکس و کوییک. آر اتوماتیک با تاریخ تحویل آذر تا اسفند ماه ۱۴۰۲ عرضه شده است. متقاضیان می‌توانستند تا ساعت ۱۳ روز سه‌شنبه ۲ اسفند ماه با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com نسبت به انجام پیش‌ثبت‌نام و دریافت رمز و کد کاربری اقدام کنند.

همچنین متقاضیان عادی می‌بایست نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی حداقل به‌مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان (۱۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان) تا آغاز ثبت‌نام اقدام کنند، علاوه بر این در مرحله پیش‌ثبت‌نام هیچ‌گونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی‌پذیرد و اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد.

مشتریان حائز شرایط می‌توانند از ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه (۳ اسفند) با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت‌نام و پرداخت یک‌باره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

همچنین در این طرح ساینا S دوگانه سوز به قیمت۱/۱۴۲/۵۰۰/۰۰۰ کوئیک مدل GX ۱/۱۲۶/۵۰۰/۰۰۰ ،کوئیک R اتوماتیک ۱/۴۸۶/۷۵۰/۰۰۰کوئیک R مدل GXوکوئیک R مدل GX ۱/۱۷۶/۲۳۰/۰۰۰ است.

گفتنی است در این پیش فروش تمامی مبالغ علی الحساب بوده و زمان تحویل خودروها ۱ ساله است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای