شناسه خبر : 24952

واژگونی اتوبوس کوهنوردان در زنجان ۱۹ کشته و مجروح بر جا گذاشت

واژگونی اتوبوس کوهنوردان در زنجان ۱۹ کشته و مجروح بر جا گذاشت

جانشین پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در ۳۰ کیلومتری این استان خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، صبح امروز حوالی ساعت شش صبح، یک دستگاه اتوبوس که از مبدأ بازرگان به مقصد تهران در حال حرکت بود  در 30 کیلومتری شهر زنجان واژگون شد و متأسفانه سه نفر از هموطنانمان که یک نفر راننده و دو نفر خانم بودند فوت و 16 نفر دیگر شامل شش نفر زن و 10 نفر آقا مصدوم شدند.

در این راستا سرهنگ مهدی میناخانی جانشین پلیس راه استان زنجان در تأیید این خبر گفت: اتوبوس برون شهری در کیلومتر 30 آزادراه زنجان - تبریز لاین جنوبی به خاطر خواب آلودگی راننده واژگون شد و راننده به همراه دو نفر دیگر در این حادثه فوت و 16 نفر دیگر مجروح شدند.

وی گفت: شماره انتظامی این اتوبوس 949 ع 74 ، ایران 91 متعلق به شرکت تعاونی چهار میهن نور آریا بود که دچار این حادثه دلخراش شد؛ قطعاً اگر راننده از استراحت کافی برخوردار بود هیچ گاه حوالی صبح دچار خواب‌آلودگی نمی‌شد.

جانشین پلیس راه استان زنجان به سرنشینان این اتوبوس اشاره کرد و گفت: 19 نفر از سرنشینان این اتوبوس کوهنوردان ایرانی بودند که برای صعود به کوه‌های ترکیه رفته بودند که متأسفانه در مسیر برگشت این حادثه رخ داد و دو نفر از این کوهنوردان فوت شدند.

به گزارش تسنیم، مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس، توسط اتوبوس اورژانس به بیمارستان آیت‌الله موسوی (ره) زنجان منتقل شدند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای