شناسه خبر : 23666

علیرضا شجاع نوری مجری برنامه تلویزیونی شد

علیرضا شجاع نوری مجری برنامه تلویزیونی شد

برنامه «برسد به دست فردا» برنامه جدید شبکه چهار سیماست که با اجرای علیرضا شجاع نوری قصد دارد با مرور وقایع گوناگونی که در قرن گذشته اتفاق افتاده، نگاهی نیز به آینده داشته باشد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، برنامه «برسد به دست فردا» روزهای پنجشنبه و جمعه با اجرای علیرضا شجاع نوری از شبکه چهار سیما پخش می شود.

برنامه تلویزیونی «برسد به دست فردا» به تهیه کنندگی مهدی زارعان، کارگردانی فواد صفاریان پور و با اجرای علیرضا شجاع نوری، دو روز پایانی هفته ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

بنا براین گزارش این برنامه قصد دارد تا با مرور وقایع گوناگونی که در قرن گذشته اتفاق افتاده، نگاهی نیز به آینده داشته باشد.  

برنامه ی «برسد به دست فردا» با مرور بخشی از رویدادهایی که در قرن ۱۴ گذشت، تلاش می کند تا با نگاهی تازه، توشه ای ناب برای زیستن و نیز گذر از قرن پانزدهم فراهم کند.

مجری اصلی برنامه علیرضا شجاع نوری است که با پلاتوهای کوتاه و نیمه نمایشی بخش های مختلف برنامه را بهم‌ می رساند. مرور «گذشته» را خانم دکتر فرهی، «آینده»  را منصور ضابطیان،  مستند را معین الدین زارعان، عاشقانه قرن را اردشیر رستمی اجرا خواهند کرد.

بازپخش اول این برنامه ساعت ۱۶ روز بعد از پخش و بازپخش دوم یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت  ۹ صبح خواهد بود.

 

 
 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای