شناسه خبر : 37825

اختصاصی چابک آنلاین؛

بازگشت راموس به خانه!

بازگشت راموس به خانه!

سویا منتظر بسته شدن بازار نقل و انتقالات بود تا بمب خود را در لالیگا منفجر کند؛ سرخیو راموس پس از ۱۸ سال دوباره به سویا باز خواهد گشت. مدافع میانی پس از دو سال حضور در پاری سن ژرمن با باشگاه پاریسی قطع همکاری کرد و تا این لحظه بدون تیم بود و گزینه های روی میزش را بررسی می‌کرد.

چابک آنلاین، ایمان گودرزی، در حالی که همه چیز برای قراردادی دو ساله با الاتحاد آماده بود، تماس رهبران اندلس همه چیز را تعلیق کرد. مذاکرات سویا با تایید این بازیکن از ظهر یکشنبه آغاز شد و راموس آماده است که پس از پشت سر گذاشتن معاینات پزشکی قراردادی یک ساله (احتمالا 1+1) با حقوق متوسط با سویا امضا کند.

 با این انتقال، مرحله جدیدی در دوران حرفه ای سرخیو باز خواهد شد. راموس در 37 سالگی به خط حمله سویا اضافه می‌شود و مندلیبار که به دنبال مدافع می‌گشت مطمئن است که هیچ کس بهتر از قهرمان جهان در سال 2010 برای ترکیب تیمش وجود نخواهد داشت. 

سویا می تواند مدعی باشد که کار بزرگی انجام داده زیرا درست زمانی که فوتبال عربستان تمام مارکت را به خود اختصاص داده  آنها موفق شدند مانع حضور سرخیو راموس در الاتحاد و هم بازی شدنش با کریم بنزما  هم بازی سابق او شوند.

 آن هم با مبلغی بسیار بسیار پایین تر از پیشنهاد سعودی ها. 

سرخیو دنبال پول نبود، او می خواهد به خانه بازگردد و دوباره برای سویا بازی کند. 

آرزوی بزرگ او قبل از پایان دوران حرفه ای اش این بود که در آندلس به کارش پایان دهد. 

علاوه بر این، موضوع خانوادگی نیز وجود داشت. 

او اکنون در پایتخت اندلس زندگی می کند و دیگر به دنبال ماجراجویی جایی به دور از اسپانیا نیست. 

نکته دیگر این بود که سران حاضر در سانچز-پیزخوان از ابتدای تابستان احتمال بازگشت راموس را رد کرده بودند اما با پا فشاری سرمربی همه چیز تغییر کرد و حالا باید زیر حرف هایشان بزنند. 

علاوه بر این، او می تواند بار دیگر بازی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنند، چیزی که مشخص است سرخیو راموس به آرزویش رسیده  و نشان داد هنوز هم چیزهای مهم تری در زندگی نسبت به دلار های سعودی وجود دارد.

 

ارسال نظر