شناسه خبر : 45825

مرگ سارق گوشی هنگام فرار از دست زن راننده

مرگ سارق گوشی هنگام فرار از دست زن راننده

همزمان با مرگ سارق گوشی قاپ هنگام فرار از دست راننده یک خودرو تحقیقات برای روشن شدن ابعاد این حادثه آغاز شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی قبل زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت گوشی تلفن همراهش و تصادف با موتور سارقان خبر داد. با گزارش این خبر تیمی از مأموران راهی محل شده و با دو مرد جوان که روی زمین افتاده بودند، مواجه شدند.

در چند قدمی آن‌ها موتورسیکلتی واژگون روی زمین قرار داشت و خودروی جک نیز در نزدیکی آن‌ها بود که راننده آن زن جوانی بود.

دو مرد جوان به بیمارستان منتقل شدند، اما ترک نشین موتورسیکلت که سرش به لبه جدول سیمانی خیابان اصابت کرده بود، جان باخت و همدست او که زخمی شده بود تحت درمان قرارگرفت.

در ادامه تحقیقات زن جوان گفت: سوار بر خودرو در حال حرکت در خیابان بودم و شیشه‌های ماشین هم پایین بود.

ناگهان یک موتور سیکلت با دو سرنشین به سمتم آمد و گوشی آیفونم را سرقت کرد. با سرقت گوشی تلفن همراهم آن‌ها را تعقیب کردم و درنهایت در خیابانی بن‌بست و خلوت به آن‌ها رسیدم. آن‌ها می‌خواستند فرار کنند که با خودروی من برخورد کردند و تعادلشان را از دست داده و زمین خوردند.

در بازرسی از جیب‌های یکی از سارقان، گوشی تلفن همراه زن جوان نیز کشف شد.

در حالی که راننده خودرو چنین ادعایی داشت، سارق جوان که جان سالم بدر برده بود در تحقیقات گفت: اولین بار بود که سرقت می‌کردیم و این سرقت‌ها را به خاطر هیجان انجام می‌دادیم. هیچ سابقه کیفری هم نداریم و از بدشانسی وقتی سرقت را انجام دادیم دختر جوان ما را تعقیب کرد و به عمد به موتور ما زد که موتور واژگون شد و ما هم افتادیم.

بازپرس دادسرای ویژه سرقت دستور داد تا کارشناسان عمدی یا غیر عمد بودن تصادف را بررسی کنند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

ارسال نظر