شناسه خبر : 26584

اتکاسا فردا بازگشایی می‌شود

اتکاسا فردا بازگشایی می‌شود

نماد «اتکاسا» متعلق به شرکت بیمه اتکایی سامان فردا سه‌شنبه پانزدهم شهریورماه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران بازگشایی می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، پیش از این پذیره‌نویسی بیمه اتکایی سامان در فرابورس انجام شد که این پذیره‌نویسی، 17 آذر ماه سال 99 در روز نخست از مهلت ده روزه به پایان رسید.طی فرآیند پذیره‌نویسی، 355 میلیون و 500 هزار سهم اتکاسا به قیمت هر سهم 100 تومان (که 50 تومان آن در زمان پذیره‌نویسی وصول شده) عرضه شد.

گفتنی است در نشست خبری که به منظور این پذیره‌نویسی در فرابورس ایران برگزار شد، اتکاسا به عنوان سومین بیمه اتکایی در صنعت بیمه ایران معرفی شد.

امروز مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران در پیام ناظری که به منظور اطلاع‌رسانی در خصوص بازگشایی نماد اتکاسا منتشر کرده قید کرده است که سرمایه‌گذاران به گزارش ارزش‌گذاری این شرکت و اطلاعات منتشر شده در سامانه کدال، توجه کنند.

طبق اطلاعات مندرج در گزارش ارزش‌گذاری، سرمایه ثبتی بیمه اتکائی سامان پس از تکمیل پذیره‌نویسی 250 میلیارد تومان است. ارزش هر سهم اتکاسا در این گزارش 316 تومان برآورد شده است.

همچنین امکان ارسال سفارش خرید برای سرمایه‌گذارانی که قصد خرید سهام اتکاسا را پس از بازگشایی دارند روی ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) فراهم است.

گفتنی است شرکت توسعه سرمایه‌گذاری سامان و شرکت بیمه سامان از جمله سهامداران عمده بیمه اتکایی سامان هستند.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای