شناسه خبر : 29365

وزارت صنعت مجوز گرانی به سایپا نداده است

وزارت صنعت مجوز گرانی به سایپا نداده است

مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صمت گفت: هیچ افزایش قیمتی برای سایپا صادر نشده و این تغییرات قیمتی در محصول کوییک پلاس اتوماتیک مربوط به افزایش آپشن های این خودرو است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، صبح امروز فروش فوق العاده دو محصول سایپا دو محصول کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا 151ویژه متقاضیان عادی و ویژه مادران آغاز شده است.

نکته قابل توجه در این طرح فروش تغییرات قیمتی دو محصول وانت 151 و کوییک پلاس اتوماتیک است به نحوی که در طرح فروش آبان ماه این محصولات قیمت وانت 151 " 160 میلیون و 745 هزار تومان" و کوییک پلاس اتوماتیک  278 میلیون و 40 هزار تومان بود اما در طرح فروش فوق‌العاده که از امروز آغاز شده، این دو محصول با قیمت‌های 169 میلیون و 871 هزار تومان (وانت 151) و 287 میلیون و 850 هزار تومان (کوییک پلاس اتوماتیک) عرضه می شوند. 

بر همین اساس وانت سایپا 9 میلیون و 226 هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک 10 میلیون و 23 هزار تومان افزایش قیمت داشته است. سایپا در خصوص دلایل تغییرات قیمتی نشان می دهد سایپا مجوز افزایش قیمت این دو خودرو را کسب کرده است.

توکلی لاهیجانی، مدیرکل دفتر صنایع خودرویی وزارت صمت در همین ارتباط گفت: هیچ افزایش قیمتی صادر نشده و این تغییرات قیمتی در محصول کوییک پلاس اتوماتیک مربوط به افزایش آپشن های این خودرو است.

وی افزود: قرار بود سایپا پیش از فروش فوق العاده این محصول جزئیات آپشن ها را اعلام کند که این موضوع انجام نشده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای