شناسه خبر : 49224

برای نخستین بار در صنعت بیمه کشور روی داد؛

عضویت فنحاب به عنوان اولین شرکت فناور صنعت بیمه حوزه آی‌تی در پارک فناوری پردیس

عضویت فنحاب به عنوان اولین شرکت فناور صنعت بیمه حوزه آی‌تی در پارک فناوری پردیس

گروه فناوری اطلاعات حامی بیمه ، فنحاب به عنوان اولین شرکت فناور صنعت بیمه در حوزه‌ آی‌تی به عضویت پارک فناوری پردیس درآمد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه فناوری اطلاعات حامی بیمه فنحاب، این شرکت با طی کردن مراحل اداری ، ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز و توسعه در بخش‌های مختلف توانست به طور رسمی عضویت خود را در پارک فناوری پردیس ثبت کند.

به همین مناسبت امروز دوم اردیبهشت ماه سال‌جاری تعدادی از مقامات ارشد پارک فناوری پردیس از جمله مهندس محسن علی اکبریان ، مدیرکل نظارت و ارزیابی واحدهای فناور پارک فناوری پردیس،  مهندس محمدحسین عسکری ، مدیرکل جذب و پذیرش واحد‌های فناور، مهندس احمد عسگری- مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری و هیات همراه  با دکتر سعید الماسی مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات حامی بیمه ، فنحاب و سایر مدیران و معاونین در محل این شرکت نشست مشترکی داشته و از قسمت‌های مختلف آن بازدید کردند. 

هیات پارک فناوری پردیس در این نشست در جریان توانایی‌های گروه فنحاب در زمینه فناوری اطلاعات علی‌الخصوص در حوزه بیمه قرار گرفته و بر تبدیل شدن این پارک و شرکت‌های آن به قطب علمی و فناوری کشور تاکید کردند و آن را از راهبردها و خواسته‌های مقامات کشور دانستند.

گفتنی است دکتر محمد مخبر  معاون اول رئیس جمهور طی  نشستی در روز 28 فروردین ماه با هیات امنای مشترک پارک فناوری پردیس بر این نکته تاکید کرد که پارک علم و فناوری پردیس باید به شهری در تراز جهانی تبدیل شود و در مجامع بین‌المللی حضور فعالانه داشته باشد. وی آینده اقتصاد جهان را  اقتصاد دیجیتال عنوان کرد و مزیت جمهوری اسلامی ایران را در همین بخش دانست.

خاطرنشان می‌سازد گروه فناوری اطلاعات حامی بیمه ، فنحاب به عنوان بازوی فناوری اطلاعات بیمه مرکزی و در راستای تحقق شعار سال مبنی بر "جهش تولید با مشارکت مردم " آمادگی حمایت از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای فضای صنعت بیمه و اینشورتک کشور را داشته و سعی در فراهم کردن بستر‌های مورد نیاز آنان دارد.

 

ارسال نظر