شناسه خبر : 46247

کروکی آنلاین برای تصادفات چه زمانی عملیاتی خواهد شد؟

کروکی آنلاین برای تصادفات چه زمانی عملیاتی خواهد شد؟

قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت: کروکی برخط اکنون از نظر ما نهایی شده و فکر می‌کنم تا سه ماه اول سال ۱۴۰۳ چتر کروکی برخط روی کل کشور باز شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید مشعلچی قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت: پیشرفت کروکی برخط خیلی مناسب است. زمانی که طرح شروع می‌شود با کمبود سخت افزار مواجه می‌شویم که مجبور هستیم تعدادی سخت افزار خریداری و آن‌ها را ایمن سازی کرده و در اختیار ماموران راهور قرار دهیم.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: اکنون طرح کروکی برخط در مرحله استقرار است و در حال شناسایی باگ هستیم و به شکل غالب هم در خیلی از استان‌ها در حال اجراست، اما خوب در این بین بخش‌هایی هم وجود دارد که هنوز در آن کروکی برخط عملیاتی نشده است. به‌ طور مثال در برخی استان‌ها کروکی برخط در مراکز استان عملیاتی شده و در شهرستان‌های آن هنوز عملیاتی نشده، اما به طور کل طرح کروکی برخط مستقر شده و تنها توسعه طرح باقی مانده است.

مشعلچی در ادامه عنوان کرد: مجدد تاکید می‌شود که کروکی برخط اکنون از نظر ما نهایی شده و فکر می‌کنم تا سه ماه اول سال ۱۴۰۳ چتر کروکی برخط روی کل کشور باز شود.

ارسال نظر