شناسه خبر : 21694

ساعت کار داروخانه های هلال احمر در ایام نوروز اعلام شد

ساعت کار داروخانه های هلال احمر در ایام نوروز اعلام شد

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی، برنامه داروخانه های جمعیت هلال احمر در ایام تعطیل نوروز را تشریح کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، علیرضا عسکری، با اشاره به اینکه هلال احمر در ایام تعطیل نیز در خدمت شهروندان است، گفت: داروخانه‌های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی در روزهای عید نوروز به مردم خدمت رسانی خواهند کرد و تلاش می‌شود تا در این عرصه نیازهای مراجعه کنندگان برطرف شود.

وی افزود: داروخانه مرکزی هلال احمر در ایام تعطیلات رسمی نوروز از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ به شهروندان خدمت رسانی می‌کند و در روزهای غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۳۰ ارائه خدمت خواهد کرد.

عسکری تصریح کرد: داروخانه مرکزی شماره ۲ واقع در تهرانپارس در روزهای تعطیل رسمی عید نوروز فعالیت ندارد و در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ فعال خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌شود تا نیازهای مراجعه کنندگان در ایام تعطیل برطرف شود، ادامه داد: واحد فروش تجهیزات پزشکی نیز برای ارائه خدمات به بیماران و مراجعین در روزهای غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ فعالیت خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به اینکه داروخانه‌های جمعیت هلال احمر در روز ۲۹ اسفند به دلیل انبارگردانی فعالیت نمی‌کنند، گفت: به استثنای روز ۲۹ اسفند که عملیات انبارگردانی در داروخانه‌های هلال احمر صورت می‌گیرد، تأیید نسخ بیمه بیماران در ایام تعطیل رسمی از طریق شعب مربوطه و در روزهای غیر تعطیل طبق روال عادی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای