شناسه خبر : 20559

آتش سوزی فروشگاه تجهیزات پزشکی در تهران یک کشته بر جای گذاشت

آتش سوزی فروشگاه تجهیزات پزشکی در تهران یک کشته بر جای گذاشت

حادثه آتش سوزی فروشگاه عرضه تجهیزات و لوازم پزشکی واقع در خیابان فداییان اسلام در جنوب تهران یک کشته بر جای گذاشت.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه در این باره گفت: ساعت ۴:۵۹ امروز این حادثه آتش سوزی در خیابان فداییان اسلام نرسیده به میدان شهر ری نبش خیابان پیل قوش به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان کمتر از چهار دقیقه ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در طبقه همکف یک ساختمان 2 طبقه و در یک مغازه ۵۰ متری عرضه تجهیزات پزشکی آتش سوزی گسترده ای روی داده به گونه ای که شعله های آتش کاملا سرکش به بیرون می زد.

وی با بیان اینکه درب کرکره ای این مغازه قفل بود گفت: اطلاعات اولیه حکایت از این داشت که یک نفر در میان شعله های آتش حضور دارد که عملیات آتش نشانان از همان بیرون مغازه آغاز و پس از شکستن قفل درب کرکره ای آتش نشانان به کانون اصلی آتش رسیدند.

آتش سوزی2

ملکی ادامه داد: عملیات آتش نشانان ادامه یافت و پس از دقایقی این حریق گسترده مهار شد که البته در این حادثه یک جوان ۱۹ ساله تبعه کشور افغانستان بدلیل شدت سوختگی جان باخت.

وی با بیان اینکه آتش سوزی به طبقه بالایی این ساختمان نیز سرایت کرده بود گفت: طبقه بالایی ساختمان یک مهدکودک بود که البته در زمان وقوع حادثه این مهدکودک تعطیل بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای