شناسه خبر : 15171

اختصاصی چابک آنلاین؛

با معرفی غلامرضا تاجگردون به عنوان مدیر عامل شرکت بیمه سرمد، قایم مقامی این شرکت بیمه‌ای هم به مهدی مهدوی ، مدیرعامل سابق رسید.

چابک آنلاین، بهاره تاجرباشی،در آخرین روزهای سال 99، اکبرعباسی ملکی عضو هیات مدیره شرکت بیمه سرمد درگفت وگوبا چابک آنلاین،تایید کرد که  مهدوی از مدیریت عاملی  این شرکت جدا و غلامرضا تاجگردون به عنوان مدیرعامل معرفی شده است.

پیشتر مهدوی در گفت وگو با یک رسانه تاکید کرده بود که هیات مدیره این شرکت، همچنان علاقمند به ادامه همکاری و ماندن او در سمت مدیرعامل این شرکت بیمه ای است و در حال رایزنی با سهامداران این شرکت بیمه ای برای نحوه ادامه همکاری خود با آنها است.

مهدوی به مدت دوسال از اسفند  97 تا اسفند  99 مدیر عامل شرکت بیمه سرمد بود.

  سود خالص شرکت بیمه سرمد در اسفند ماه سال 97، حدود ۵۰۶,۲۹۰ میلیون ریال بود که این رقم  در انتهای آذر ماه 99 به مبلغ ۲,۴۹۵,۹۳۷ میلیون ریال رسیده است.

ازپرویز مقدسی،مجتبی کاتب،سیدمحمد یمنی،اکبرعباسی ملکی و امیرمهدی امینیان به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت بیمه سرمد یاد می شود.

غلامرضا تاجگردون، مدیر عامل فعلی بیمه سرمد پیشتر،منتخب مردم گچساران درمجلس شورای اسلامی بود که تیرماه سال گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون مخالفت کردند.

غلامرضا تاجگردون درفاصله سال های 91 تا 93 دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران هم بوده است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای