سید مجید  بختیاری

سید مجید بختیاری

مدیر عامل شرکت بیمه ایران

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد مدیریت مالی

 

سوابق کاری:

مدیر عاملی شرکت بیمه دی و تخصص در حوزه های مالی، فناوری اطلاعات  و آمار بیمه ای و 

مدیر عامل شرکت بیمه رازی

 

 

 

 

اخبار مرتبط:
  • دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی سید مجید بختیاری را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران منصوب کرد/ گفتنی است، این حکم بر اساس مصوبه مورخ 1399/10/24 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت سهامی بیمه ایران صادر شده است.

  • اختصاصی چابک آنلاین؛

    مدیرعامل شرکت بیمه رازی اظهارکرد: واژه تحول از بقیه مولفه هایی که درموضوع تحول دیجیتال در صنعت بیمه مطرح می شود مهم تر است و باید در استراتژی‌های صنعت بیمه به ویژه در سرمایه گذاری‌هایی که انجام می‌شود و رویکردهایی که صنعت به خود می‌گیرد مورد عنایت ویژه قرار بگیرد.

  • در راستای تامین و حفظ سلامت عمومی در شرایط فعلی ناشی از شیوع بیماری کرونا، مدیر عامل بیمه رازی برای تسهیل فرآیند صدور بیمه های این شرکت علی الخصوص بیمه اجباری شخص ثالث دستور ویژه صادر کرد.

  • مدیرعامل شرکت بیمه رازی در خصوص عدم توفیق صنعت بیمه در ترغیب دو میلیون مالک خودروی فاقد بیمه‌نامه شخص ثالث در کشور گفت: نکته اول این است که آیا دو میلیون خودرو که فاقد بیمه‌نامه باشند در کشور وجود دارد؟ در این عدد کمی تردید وجود دارد و شاید بهتر باشد این عدد شکافته شود.

  • مدیرعامل شرکت بیمه رازی اعلام کرده است که حق بیمه خالص صادره شرکت بیمه رازی در سال 1398 رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته نخواهد داشت.