محمود دودانگه

محمود دودانگه

رئیس هیات مدیره بیمه حافظ

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد‌ مهندسی ‌صنایع ‌با گرایش مهندسی‌صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشجوی دکترای تخصصی با گرایش مدیریت سیستم ها

 

سوابق کاری:

ریاست موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت بازرگانی

مشاور وزیر

قائم‌مقام معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رییس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ، با بیان اینکه، چگونگی وصول بدهی طرف تجاری به شرکت بیمه‌ای در حوزه صلاحیت هیات مدیره یک شرکت است، افزود: اگر شرکتی در چارچوب آیین نامه سرمایه گذاری در مقابل طلب خود سهامی دریافت کند، منع قانونی وجود ندارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمود دودانگه رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ: چابک آنلاین حرفه‌ای عمل می‌کند و نگاهی خوب وسالم دارد که این خیلی ارزشمند است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه حافظ با بیان اینکه، تحول دیجیتال را نمی‌توان با قانون و مقررات محدود کرد، گفت: ظرفیت‌های دیجیتال باید به خوبی شناسایی شده و از این ظرفیت‌ها و تحولات در تمامی عرصه‌های صنعت بیمه استفاده شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ یکی از دلایل عمده‌ای را که باعث می‌شود شرکت‌ها نتوانند خسارت خود را به موقع پرداخت کنند، عدم انجام مدیریت ریسک مناسب در ابتدای عرضه محصول برشمرد و گفت: وقتی مدیریت ریسک اتفاق نیفتد و رقابت‌ها هم تخریبی باشد، شرکت‌های بیمه‌ای تلاش می‌کنند با هر نرخی محصول خود را بفروشند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمود دودانگه، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ در گفتگو با چابک‌آنلاین: شرکت‌های بیمه‌ای باتوجه به رشد بازارهای بورس علاقه مند به سرمایه گذاری منابع خود دراین بازارها هستند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  محمود دودانگه، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ در گفتگو با چابک‌آنلاین: شرکتی که ثبات مدیریتی بالایی نداشته باشد فقط دنبال گذران‌امور است.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  محمود دودانگه، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ، باحضوردرتحریریه چابک آنلاین، گفت که تمامی مقدمات و تشریفات اداری و قانونی افزایش سرمایه شرکت بیمه حافظ انجام شده و منتظراجازه سازمان بورس برای برگزاری مجمع هستیم، افزایش سرمایه شرکت در دومرحله انجام می شود زیرا براساس ضوابط سازمان بورس نمی‌شود از سرمایه 12 میلیاردتومانی به سرمایه 150 میلیاردتومانی رسید، درمرحله اول سرمایه شرکت به عدد 50 میلیارد تومان می‌رسد و در مرحله بعدی به سرمایه 150 میلیاردتومانی خواهد رسید.مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با رئیس هیات مدیره شرکت بیمه حافظ بزودی منتشر می‌شود.

 • یک کارشناس صنعت بیمه بیان کرد: با توجه به نیاز جامعه اگر بیمه‌نامه‌های مسئولیت با محاسبه و اکچوئری مناسب تولید شوند می‌توانند نقش پررنگی در افزایش ضریب نفوذ بیمه در بین افراد جامعه داشته باشند.

 • یک کارشناس صنعت بیمه بیان کرد: صنعت بیمه برای ارزیابی و تعیین میزان دقیق خسارت باید از ابزارهای نوین و آی‌تی‌محور استفاده کند و ابزارهایی که درحال حاضر برای تعیین خسارت و صدور وجود دارد نظارت پذیر نیستند.