شناسه خبر : 51637

تعرفه ارائه خدمات معلمان در امتحانات نهایی اعلام شد + زمان پرداخت

تعرفه ارائه خدمات معلمان در امتحانات نهایی اعلام شد + زمان پرداخت

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: به دستور وزیر آموزش و پرورش تعرفه ارائه خدمات معلمان در امتحانات در سال جاری اجرایی می‌شود و شاید در زمان برگزاری آزمون‌ها بخشی از آن پرداخت شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، محسن زارعی با اشاره به نتایج جلسه ستاد آزمون‌ها گفت: با حضور وزیر آموزش و پرورش، روسای کارگروه‌های شش گانه و مدیرکل شهر تهران، روند اجرای آزمون‌های نهایی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در سراسر کشور مرور و منجر به اتخاذ تصمیماتی شد.

وی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، مقرر شد کارگروه‌های شش گانه در استان و مناطق تا پایان آزمون‌های خردادماه فعالیت خود را ادامه دهند. همچنین ازسوی کارگروه‌های شش گانه، میز هدایت جهت پشتیبانی از حوزه‌های اجرا تنظیم و بدین ترتیب به هر حوزه اجرا، پشتیبانی معرفی می‌شود تا به صورت برخط ، اگر مسئله‌ای در حوزه‌های اجرا پیش آید، آن را حل و فصل کند.

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش با بیان اینکه برای قدردانی از همکاران و به دستور وزیر آموزش و پرورش تعرفه ارائه خدمات معلمان در امتحانات که ترمیم یافته و در کمیسیون شورای عالی آموزش و پرورش مصوب شده، برای سال جاری اجرایی می‌شود ادامه داد: زمان پرداخت‌ها کوتاه‌تر و شاید در زمان برگزاری آزمون‌ها بخشی از آن پرداخت شود.

زارعی عنوان کرد: زحمات شبانه روزی و مجاهدانه و دلسوزانه همکاران جبران نمی‌شود زیرا زحماتی که آن‌ها کشیدند پدرانه و مادرانه بود.

ارسال نظر