شناسه خبر : 45313

فعالیت مراکز معاینه فنی همجوار با راهپیمایی ۲۲ بهمن

فعالیت مراکز معاینه فنی همجوار با راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت هفت مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید محمدمهدی میرزایی قمی، مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با اشاره به فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو در یوم‌الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به‌صورت شبانه‌روزی و مراکز شهدای زمان‌آباد، آزادی و واحد‌های سیار جیحون، شهید دادمان و اوشان از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز تعطیل رسمی ۲۲ بهمن ماه و نحوه انتخاب این مراکز برای خدمت‌رسانی در این روز گفت: این ستاد همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت تسهیل در دسترسی و میزبانی شایسته از شهروندان حاضر در مراسم پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در قالب جشن خانواده بزرگ ایران نسبت به ارائه خدمات معاینه فنی در مراکز منتخب به‌ویژه در مراکز هم‌جوار و نزدیک به این مراسم اقدام کرده است.

گفتنی است ساعت کاری مراکز در ایام تعطیلات رسمی تا ساعت ۱۴ است که در این روز جهت رفاه حال شهروندان و استفاده از خدمات معاینه فنی پس از مراسم راهپیمایی ساعت فعالیت به‌مدت ۴ ساعت افزایش می‌یابد و این مراکز تا ساعت ۱۸ فعال هستند.

میرزایی قمی خاطرنشان کرد: شهر تهران از بضاعت ۶۴ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و ۱۵ واحد سیار تک‌خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک‌خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار است و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به‌ آدرس inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

 

ارسال نظر