شناسه خبر : 44744

افزایش ۱۰۰ هزار نفری مسافران مترو

افزایش ۱۰۰ هزار نفری مسافران مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از افزایش ۱۰۰ هزار نفری مسافر شهر زیرزمینی با توجه به کاهش دمای هوا و بارش‌های اخیر خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه همه ساله در فصل سرما و به دلیل اینکه در زمان بارندگی ترافیک تهران افزایش می‌یابد، تمایل شهروندان به استفاده از مترو بیشتر می‌شود گفت: در هفته اول بهمن ماه، با توجه به کاهش دمای هوا و بارش باران و ترافیک سنگین در خیابان‌های پایتخت، شاهد افزایش مسافران مترو بودیم. 

وی افزود: در روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ آمار مسافران روزانه مترو از مرز یک میلیون و ۶۵۴ هزار نفر عبور کرد که در مقایسه با هفته قبل نشان از افزایش صدهزارنفری مسافر دارد.

درستی تصریح کرد: در روز‌هایی که شاهد بارش نزولات آسمانی هستیم پیش‌بینی این افزایش آمار مسافری را داریم و همه تمهیدات لازم برای اعزام به‌موقع قطار‌ها انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه مترو تهران امروز همه توان خود را برای ارائه خدمات به کار گرفته است خاطرنشان کرد: در ساعاتی که با استقبال مسافری مواجه می‌شویم سعی می‌کنیم با اعزام قطار‌های فوق‌العاده قطار‌ها از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

ارسال نظر