شناسه خبر : 40701

مدارس ابتدایی پایتخت در روز چهارشنبه مجازی شد

مدارس ابتدایی پایتخت در روز چهارشنبه مجازی شد

کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران در مصوبه‌ای با توجه به تداوم وضعیت آلاینده‌ها و هشدار نارنجی، مدارس ابتدایی پایتخت را در روز چهارشنبه ۲۴ آبان، مجازی کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت و براساس مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران کلاس‌های آموزشی پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس شهر تهران فردا غیرحضوری و بصورت مجازی برگزار می‌شود.

این تصمیم با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت و براساس مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای تهران اتخاذ شده است.

بر این اساس، کلاس‌های آموزشی پیش دبستانی و مقطع ابتدایی آموزش و پرورش در همه مناطق شهر تهران غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است همچنین بر اساس این مصوبه، فعالیت‌های ورزشی در فضای باز برای سایر مقاطع ممنوع است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران روز سه شنبه از صدور هشدار نارنجی تداوم انباشت آلاینده‌های جوی در پایتخت خبر داد و گفت: مدیریت بحران به حالت آماده باش در آمده است.

حامد یزدی مهر اظهار کرد: طبق پیش بینی‌های سازمان هواشناسی از عصر امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه تا روز پنج شنبه ۲۵ آبان ماه تداوم و پایداری جو و انباشت آلاینده‌ها پیش بینی شده است.

ارسال نظر