شناسه خبر : 35069

نقشه راه جدیدترین محصولات اپل فاش شد

نقشه راه جدیدترین محصولات اپل فاش شد

نقشه راه محصولات سال پیش روی اپل شامل اپل واچ اولترا و آیفون ۱۵ خواهد بود که در پاییز عرضه می‌شوند.

به گزارش چابک آنلاین نقل از ایسنا، بلومبرگ گزارش کرد هر چند طراحان، تحلیلگران مالی و اعضای منتخب مطبوعات، هدست ویژن پرو که محصول جدید این شرکت را مشاهده کرده اند، این شرکت قرار است مدل جدیدتر محصولات فعلی را عرضه کند.

انتظار می‌رود اپل به سنت همیشگی برای عرضه آیفون ۱۵ در پاییز پایبند بماند اما در ۱۲ ماه آینده، این شرکت لاین محصولات مختلف خود را هم ارتقا خواهد داد. دو مدل آی‌مک ۲۴ اینچی جدید قرار است عرضه شوند. اپل همچنین کار روی مدل بزرگتر آی مک ۳۰ اینچی را آغاز کرده است که بزرگترین محصول رومیزی این شرکت تاکنون خواهد بود. تبلت‌های آی‌پد و آی‌پد ایر هم ارتقاء پیدا خواهند کرد و دو مدل آی‌پد پرو سرانجام صاحب صفحه نمایش OLED‌ می‌شوند.

عرضه یک اپل واچ اولترای جدید و نسل بعدی اپل اوچ ۹ در دو اندازه مختلف هم پیش بینی می‌شود.

مک‌بوک پرو در اندازه‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۶ اینچی عرضه خواهد شد که همگی مجهز به چیپ ست جدید M۳ اپل خواهند بود. با این حال، M۳ در هدست ۳۵۰۰ دلاری اپل بکار نرفته و این محصول از پردازنده M۲ استفاده کرده است. اپل در کنفرانس طراحان اپل، یک مک‌بوک ایر ۱۵ اینچی را معرفی کرد اما بلومبرگ گزارش کرد که نسخه جدیدتر این محصول در دست کار است.

در کنار محصولات جدید، مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران منتظرند ببینند هدست ویژن پرو چقدر فروش خواهد کرد. اپل جدیدترین شرکتی است که وارد فضای واقعیت مجازی می‌شود و هر چند تجربه استفاده از این محصول، تاکنون مثبت بوده ولی برخی سرگیجه یا سنگینی وزن این هدست را گزارش کرده‌اند. با این حال، ویژگی‌های ویژن پرو نشان می‌دهد که این هدست تقریبا از همه رقیبانش، قوی‌تر است.

طبق گزارش بلومبرگ، انتظار می‌رود اپل کنترل‌های سخت‌گیرانه خود روی افرادی که مجاز به بردن هدست ویژن پرو به خانه هستند را کاهش داده و دایره فعلی دسترسی که شامل اکثر مهندسان و مدیران ارشد این شرکت بوده است را گسترش دهد. طراحان منتخب از ماه آینده به این هدست دسترسی خواهند داشت، زیرا این شرکت به دنبال توسعه اکوسیستم VisionOS است.

کار روی دو لاین محصول جدید که یکی ادامه مدل اصلی ویژن پرو است و دیگری یک مدل پایین‌تر است، آغاز شده است.

 

ارسال نظر