شناسه خبر : 23754

پلمپ شهربازی پارک بعثت تهران

پلمپ شهربازی پارک بعثت تهران

مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره به اجرای طرح ضربتی نظارت بر شهربازی‌ها و تجهیزات بازی در استان، از پلمب همه تجهیزات غیراستاندارد شهربازی بعثت، در منطقه ۱۶ شهر تهران خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران؛ عباس نوری در تشریح این خبر افزود: شهربازی پارک بعثت شهر تهران، باوجود پیگیری‌های کارشناسان اداره‌کل و شهرداری مربوطه و نیز اخطار به بهره‌بردار در خصوص ممنوعیت فعالیت تجهیزات به علت نداشتن مجوز بهره‌برداری، به دست بازرسان استاندارد پلمب شد.

وی ادامه داد: اداره‌کل استاندارد استان تهران در آستانه تعطیلات تابستانی و افزایش میزان استفاده از تجهیزات تفریحی، ضمن مکاتبه با کلیه شهرداران مناطق ۲۲ گانه و حومه، در خصوص لزوم ممانعت از فعالیت اماکن تفریحی فاقد مجوز بهره‌برداری معتبر از این اداره‌کل، طرح ضربتی نظارت بر اماکن تفریحی استان تهران را آغاز کرده‌ است.

این مقام مسئول در پایان گفت: کارشناسان اداره‌کل با شناسایی اماکن فاقد مجوز بهره‌برداری معتبر از این اداره‌کل در بوستان‌های استان تهران، تجهیزات تفریحی مستقر در این اماکن را پلمب می‌کنند.

گفتنی است، همه تجهیزات تفریحی اعم از شهربازی‌ها، کابل‌راه‌ها و مراکز تفریحی آبی مشمول استاندارد اجباری‌اند و بهره‌برداران این اماکن باید تصویر مجوز بهره‌برداری معتبر خود را در معرض دید مراجعین و در مجاورت تجهیزات تفریحی نصب کنند؛ این مطالبه، حق مسلم عموم مردم است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای