شناسه خبر : 51720

نحوه تمدید پروانه های اکتشاف بلاتکلیف ابلاغ شد

نحوه تمدید پروانه های اکتشاف بلاتکلیف ابلاغ شد

مصوبه شورای عالی معادن مبنی بر نحوه تمدید پروانه های اکتشاف بلاتکلیف ابلاغ شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ شورای عالی معادن دایر بر نحوه تمدید پروانه‌های اکتشاف بلاتکلیف طی نامه شماره ۲۸۴۶۸۸۸ در تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ توسط رضا محتشمی پور معاون معادن و فرآوری مواد وزیر صمت و دبیر شورای عالی معادن ابلاغ شد.

در این نامه که با موضوع «مهلت زمانی در خواست تمدید پروانه‌های اکتشاف» صادر شده، آمده است: موضوع نحوه تمدید پروانه‌های اکتشاف منقضی گردیده و ابطال نشده بلاتکلیف در جلسه مورخ ۱۴۰۳/۳/۸ شورایعالی معادن مطرح گردید که با عنایت به تبصره ۴ ماده ۱۲ قانون معادن رأی قطعی و لازم الاجرای شورا طبق شرح ذیل جهت اقدام لازم ارسال می‌گردد.

« در خصوص درخواست معاونت معادن و فرآوری مواد دایر بر نحوه تمدید پروانه‌های اکتشاف منقضی گردیده و ابطال نشده (بلاتکلیف) با امعان نظر به مکاتبات و درخواست‌های عدیده واصله از ادارات کل تابعه و سایر مراجع قانونی مبنی بر مساعدت با تمدید پروانه‌های اکتشاف معنونه و به منظور ایجاد و حفظ وحدت رویه و پرهیز از هرگونه اعمال نظر شخصی و سلیقه‌ای از تاریخ ابلاغ این مصوبه، تمدید پروانه‌های اکتشاف کلیه مواد معدنی گروه‌های ۶ (شش) گانه طبق ضوابط و مقررات جاری، صرفاً منوط به ارائه درخواست مکتشف در زمان اعتبار پروانه اکتشاف مورد نظر است. »

ارسال نظر