شناسه خبر : 45030

اختصاصی چابک آنلاین؛

قیمت آپارتمان نقلی در نارمک چقدر است؟

قیمت آپارتمان نقلی در نارمک چقدر است؟

در گزارش امروز قیمت آپارتمان‌های نقلی در نارمک را بررسی کرده‌ایم.

به گزارش چابک آنلاین، محله نارمک در مجاورت محله‌های ‌تهرانپارس، دانشگاه علم و صنعت، فدک، دردشت، مدائن و هفت حوض قرار دارد، همچنین نارمک در ضلع شمالی محله تهران ‌نو و ضلع جنوبی و شرقی محله شمیران ‌نو قرار گرفته است.

میدان هفت حوض نارمک در سال ۱۳۳۰ اولین مکانی بود که در آن ساخت و ساز انجام گرفت و به مرور خیابان‌ها و گذرگاه‌های اصلی ساخته شد.

یکی از نکاتی که حتما برای خرید آپارتمان در محله نارمک باید به آن توجه نمود این است که بزرگراه رسالت، نارمک را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌کند. بخش جنوبی محله نارمک در منطقه ۸ شهرداری تهران قرار دارد و بخش شمالی نارمک در منطقه ۴ واقع شده است.

این محله دارای ۱۰۰ میدان است که ۱۳ میدان آن در نارمک‌ شمالی و ۸۷ میدان در نارمک ‌جنوبی قرار دارد، بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند که واحد مسکونی خود را در بخش شمالی نارمک انتخاب کنند، زیرا این بخش از نارمک، آب و هوایی کوهستانی و مطبوع دارد.

میانگین قیمت آپارتمان در نارمک متوسط است. البته قیمت خرید و فروش آپارتمان در نارمک با توجه به موقعیت جغرافیایی و امکانات آپارتمان نیز بالا و پایین‌ است.

قیمت آپارتمان نقلی در نارمک
محله متراژ سال ساخت قیمت کل (تومان)
نارمک ۳۰ ۱۴۰۲ ۲٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۴۳ ۱۳۹۲ ۳٬۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۴۰ ۱۳۹۳ ۳٬۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۴۵ ۱۳۹۰ ۳٬۸۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۴۷ ۱۳۹۲ ۴٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۵۰ ۱۳۸۲ ۳٬۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۵۳ ۱۴۰۱ ۵٬۸۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۵۵ ۱۳۹۵ ۴٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۵۷ ۱۳۹۲ ۴٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۶۰ ۱۳۹۰ ۵٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰

*لازم به ذکر است که قیمت‌های درج شده بر اساس مبالغی است که در تهران برای فروش گذاشته شده است، چابک آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت مسکن در مناطق مختلف با توجه به سال ساخت، امکانات مختلف و شرایط دیگر متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر