شناسه خبر : 38299

میزان ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسید

میزان ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسید

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تعداد ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن در تهران به یک میلیون و۴۰۰ هزار نفر رسیده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خلیل محبت خواه گفت: بسیاری از کشور های اروپایی با یک جدول مرز آنها از یکدیگر  جدا شده است اما در ایران همواره میگوییم بین شهر ها حتما باید فاصله وجود داشته باشد و باید یک فاصله و مسافتی در این حوزه وجود داشته باشد با این سیاست قیمت ها  پیش می‌رود.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در حال حاضر  بارگذاری در شهر تهران نداریم. یک میلیون و چهارصد هزار نفر فقط ثبت نامی شهر تهران هستند.

او می گوید:  در حال حاضر تقاضای بالای یک میلیون نفر وجود دارد و  این در شرایطی است که میزان ساخت و ساز کاهشی بوده در نتیجه باید این جمعیت به  اطراف تهران منتقل شوند که  اتفاق خوبی نیست.

محبت خواه افزود برای اینکه تهران گسترش پیدا کند باید بر اساس یک اصول و مبنایی پیش رود و باید مشخص شود  که گسترش از سمت  شرق تهران پیدا کند مناس است یا از طرف غرب تهران.

وی بیان کرد: در حال حاضر  میزان جذبه در تهران به حدی بالا است که بیست و پنج درصد متقاضیان را تشکیل می دهد و ما خودمان کاری کردیم که همه ی شغل و امکانات در تهران باشد و همه به سمت تهران بیایند و این در شرایطی دست بیشتر متقاضیان واجد شرایط هستند.

ارسال نظر