شناسه خبر : 46928

۱۰ هزار ربع سکه حراج شد

۱۰ هزار ربع سکه حراج شد

سخنگوی مرکز مبادله گفت: دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین، اصغر بالسینی سخنگوی مرکز مبادله گفت: دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران روز گذشته چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است، در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین‌تر از این قیمت، قیمت پیشنهادی اعلام کرده و به آن‌ها تخصیص داده شده است.

او بیان کرد: باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج‌های بعدی روز‌های شنبه (۱۹ اسفندماه)، یکشنبه (۲۰ اسفندماه) و دوشنبه (۲۱ اسفندماه) برگزار خواهد شد و آگهی آن‌ها به زودی منتشر می‌شود.

گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یک هزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

بالسینی افزود:متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج‌های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از روز گذشته می‌توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند. باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می‌شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند. 

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج روز گذشته چهارشنبه ۱۶ اسفندماه ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده اند، در صورتی که مایل به شرکت در حراج‌های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

ارسال نظر