شناسه خبر : 35801

اپلیکیشن همنام "تردز" در صدر پردانلودترین‌ها ایستاد

اپلیکیشن همنام "تردز" در صدر پردانلودترین‌ها ایستاد

از زمان راه‌اندازی شدن اپلیکیشن "تردز" (Threads) اینستاگرام، تعداد دانلودهای یک اپلیکیشن دیگر با همین نام، افزایش پیدا کرده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، داده‌های شرکت Data.ai نشان می‌دهد اپلیکیشن "تردز" که جایگزین اسلک (Slack) است و از سال ۲۰۱۹ عرضه شده است، شاهد بیش از ۸۸۰ هزار دانلود در iOS در فاصله ششم تا ۱۲ ژوئیه بوده است. در حالی که پیش از عرضه شدن "تردز" اینستاگرام، دانلودهای معدودی داشت اما اکنون در رتبه ۵۲ پردانلودترین‌ برنامه‌های فروشگاه اپ استور در سطح جهانی قرار گرفته است و در شماری از کشورهای اتحادیه اروپا شامل آلمان، اسپانیا و ایتالیا حتی موفق شده است در دسته ۱۰ اپلیکیشن برتر قرار بگیرد زیرا "تردز" اینستاگرام در اتحادیه اروپا عرضه نشده است و متا مانع دسترسی کاربران اروپایی می‌شود که تلاش می‌کنند از طریق فیلترشکن، به "تردز" دسترسی پیدا کنند.

اپلیکیشن "تردز" (جایگزین اسلک) با در نظر گرفتن این حقیقت که صاحب وب سایت threads.com است، از رشد قابل توجه ترافیک وب‌سایت خود برخوردار شده است. در واقع، این شرکت از آن زمان، نشانی را در صفحه اول خود قرار داده است که اعلام می‌کند هیچ ارتباطی با اینستاگرام ندارد. همچنین در پروفایل توییتر خود اعلام کرده است که ارتباطی با شرکت متا ندارد اما از حضور کاربران استقبال می‌کند.

بر اساس گزارش وب سایت فناوری انگجت، متا و "تردز"، نخستین شرکت‌هایی نیستند که از برند مشابه استفاده می‌کنند اما این تصادف از این نظر جالب توجه است که روسو کازی، مدیر محصول سابق فیس‌بوک، یکی از موسسان اپلیکیشن چت کاری "تردز" بوده است.

 

ارسال نظر