شناسه خبر : 50135

پیش بینی گری نویل از قهرمان لیگ جزیره

پیش بینی گری نویل از قهرمان لیگ جزیره

ستاره سابق منچستر یونایتد براین باور است که منچستر سیتی جام قهرمانی را در فصل جاری لیگ جزیره بالای سر خواهد برد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، دو تیم منچستر سیتی و آرسنال رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس دارند.

آرسنال با ۸۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد این درحالی است که منچستر سیتی با یک امتیاز کمتر و البته یک بازی کمتر در رده دوم جای دارد.

به نوشته اسکای  اسپورت، گری نویل درباره این سوال که چه تیمی قهرمان فصل جاری می شود، گفت: پیش بینی من این است، البته باید بگویم که اطمینان ندارم. به نظرم شنبه منچستر سیتی برابر فولام به پیروزی می رسد و آرسنال برابر منچستر یونایتد امتیاز از دست می دهد. سیتی سه شنبه با پیروزی برابر تاتنهام جشن قهرمانی می گیرد.

او ادامه داد: من دوست دارم که رقابت برای جام قهرمانی تا آخرین روز ادامه داشته باشد و این در صورتی است که آرسنال در اولدترافورد امتیاز بگیرد. آرسنال نشان داده است که تیمی متفاوت است با این حال پیش بینی من این است که منچستر سیتی تا پایان به روند خود ادامه خواهد داد و قهرمان می شود.

در صورتی که منچستر سیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس قهرمان شود یک رکورد خاص و بی سابقه را به ثبت خواهد رساند به طوریکه برای چهارمین فصل پیاپی جام را بالای سر خواهد برد.

 

ارسال نظر