شناسه خبر : 37268

اختصاصی چابک آنلاین؛

پاریس مانع رایگان شدن امباپه خواهد شد؟

پاریس مانع رایگان شدن امباپه خواهد شد؟

گمانه زنی ها در مورد انتقال رایگان امباپه در تابستان سال آینده به رئال مادرید به اوج خود رسیده است.

چابک آنلاین، ایمان گودرزی،  گفته می شود که باشگاه پاریسی در حال آماده سازی قراردادی است تا طبق آن ، این بازیکن به صورت رایگان از تیم جدا نشود و در صورتی که قصد چنین کاری را داشته باشد باید مبلغ انتقال را به عنوان غرامت بپردازد. 

تایمز گزارش می دهد که امباپه و ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، قراردادی را منعقد کرده اند که در ازای تمدید قرارداد، "بند فروش تضمینی" را فراهم می کند.

امباپه در ماه‌های اخیر به خاطر تمایلش برای جدایی با انتقال آزاد در تابستان آینده با باشگاه درگیر جنگ بود. پاری سن ژرمن اصرار داشت که اجازه نمی دهد چنین اتفاقی بیفتد و شروع به جستجوی مشتری برای امباپه کرد و تا آنجا پیش رفت که او را از تور پیش فصل ژاپن کنار گذاشت.

امباپه که در حال حاضر کاپیتان باشگاه است، به موقع به تیم قهرمان فرانسه بازگشت تا در بازی افتتاحیه لیگ 1 مقابل تولوز در روز شنبه بازی کند.

او گل اول را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند اما پاری سن ژرمن نتوانست زیر نظر سرمربی جدید لوئیس انریکه به بیش از یک امتیاز در افتتاحیه برسد.

قیمت کیلیان امباپه چقدر است؟

جزئیات کامل قرارداد پیشنهادی علنی نشده است، اما تصور می‌شود که پاری سن ژرمن امیدوار است که بخش قابل توجهی از مبلغ 180 میلیون یورویی را که برای آوردن این بازیکن به باشگاه در سال 2017 پرداخت کرده است، استخراج کند.

اوایل تابستان امسال، باشگاه پیشنهاد 300 میلیون یورویی الهلال را پذیرفت، اما امباپه حاضر به مذاکره با تیم لیگ عربستان سعودی نشد.

در سال 2021 گزارش شد که رئال مادرید که هنوز به عنوان محتمل ترین مقصد نهایی امباپه شناخته می شود، پیشنهادی 200 میلیون یورویی برای او به پاری سن ژرمن ارائه کرده است. باید دید که آیا لوس بلانکوس حاضر است بار دیگر چنین پیشنهادی در سال 2024 برای این بازیکن ارائه کند یا خیر.

آیا کیلیان امباپه تابستان امسال پاری سن ژرمن را ترک خواهد کرد؟

با استقبالی که از بازگشت این بازیکن به تیم شد  به نظر می رسد حماسه نقل و انتقالات امباپه برای یک تابستان دیگر متوقف شده است. پس از اینکه او ماه گذشته انتقال به لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی را رد کرد، بعید به نظر می‌رسد که کسی بتواند هزینه هنگفتی را که لازم است جبران کند.

در حال حاضر، پاری سن ژرمن آماده است تا پروژه این فصل خود را نیز با کیلیان امباپه ادامه دهد و ببیند که بالاخره می تواند به رویای لیگ قهرمانان اروپا دست یابد یا خیر. لوئیز انریکه نیز خوشحالی خود را از حضور امباپه در ترکیب تیمش اعلام کرده است و جمعه گذشته در مصاحبه‌ای گفت:«بسیار خوشحالم که بازیکنی در کلاس جهانی مانند کیلیان دارم. او در فرم فوق العاده ای است، انگیزه زیادی دارد و از لحاظ ذهنی بسیار آماده است.»

 

ارسال نظر