شناسه خبر : 46410

خودرو جدید شاین مکس وارد بازار شد + عکس و قیمت

خودرو جدید شاین مکس وارد بازار شد + عکس و قیمت

اولین سری از خودروهای وارداتی گروه صنعتی‌ ایران‌خودرو (شاین‌مکس)، تحویل مشتریان شد.

به گزارش چابک آنلاین، گروه صنعتی ایران‌خودرو اولین سری از خودروی وارداتی شاین‌مکس که توسط این گروه خودروسازی وارد شده است را روز سه شنبه تحویل مشتریان داد.

علیرضا اسکویی مدیر بازاریابی شرکت ایران‌خودرو در این مراسم اظهار کرد: شاین‌مکس که توسط یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده خودرو در کشور چین به تولید می‌رسد، از به‌روزترین امکانات و فناوری‌های روز دنیا برخوردار است و با وجود بهره‌گیری از موتور پرقدرت و همچنین اتاق بزرگ و جادار در کلاس D، از خودروهای کم‌مصرف محسوب می‌شود.

وی افزود: واردات این خودرو در دو مدل هیبریدی و بنزینی در برنامه گروه صنعتی ایران‌خودرو قرار داشته که عرضه نسخه بنزینی آن آغاز شده و نسخه هیبریدی نیز طی روزهای آینده عرضه خواهد شد.

شاین مکس

این مدیر صنعتی در ایران‌خودرو، ماموریت اصلی ایران‌خودرو به عنوان خودروساز را توسعه و تولید محصولات از طریق طراحی و به‌کارگیری فناوری روز دنیا و توسعه نهضت داخلی‌سازی دانسته و گفت: نهایتاً واردات خودروهای روز دنیا بایستی منجر به تحقق توسعه داخلی شود؛ در همین راستا و بر اساس سیاست وزارت صمت، ایران‌خودرو برای تامین نیاز بازار، افزایش رقابت‌پذیری و ارتقای سطح فناوری محصولات تولید داخل، نسبت به واردات خودرو نو اقدام کرده است.

به گفته اسکویی، عملکرد ایران‌خودرو در تمامی ادوار، انتخاب محصول به‌روز و باکیفیت بوده و در شاین‌مکس نیز انتخاب بر اساس نیاز بازار در کلاس خودرویی سدان از بهترین و به‌روزترین محصولات موجود صورت پذیرفته است.

مدیر بازاریابی ایران‌خودرو ضمن تشریح امتیازات این محصول، مزیت ایران‌خودرو برای واردات آن را ارائه خدمات پس از فروش مناسب دانسته و گفت: با توجه به گستره نمایندگی‌های ایران‌خودرو در سطح کشور، خدمات پس از فروش به‌موقع به این خودرو ارائه خواهد شد. در حوزه تامین قطعات نیز این اطمینان را به مشتریان می‌دهیم که پیش از ورود خودرو به بازار، تامین قطعات و همچنین آموزش نیروهای خدمات پس از فروش صورت گرفته است تا خودرو با بالاترین استاندارد به مشتریان تحویل شود.

لازم به ذکر است که قیمت پیشنهادی فروشندگان برای این محصول جدید، ۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان است.

ارسال نظر