شناسه خبر : 44545

آخرین جزییات فروش ۶ مدل خودروی وارداتی ویژه جانبازان

آخرین جزییات فروش ۶ مدل خودروی وارداتی ویژه جانبازان

تعیین سقف انتخاب خودرو توسط جانبازان بر اساس فهرست ارائه‌شده بوده و وزارت صنعت معدن و تجارت هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، از روز دوشنبه (نهم بهمن) تا روز سه شنبه (دهم بهمن) به مدت ۲ روز فقط جانبازان معزز ۵۰ درصد تا ۶۹ درصد تا سقف ۲۵ هزار یورو (سیف) می توانند از خودروهای اعلامی، خودرو انتخاب کنند.

بر اساس اطلاعیه سامانه تخصیص خودروهای وارداتی، به اطلاع همه جانبازان می‌رساند این مرحله فقط برای پایش میزان درخواست جانبازان برای برنامه ریزی واردات و زمان بندی تحویل خودرو است.

6 خودروی جانبازان

لازم به ذکر است تعیین سقف انتخاب جانبازان بر اساس فهرست ارائه شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و وزارت صنعت معدن و تجارت هیچ دخل و تصرفی در آن صورت نداده است. همچنین فرایند ثبت درخواست خودرو وارداتی جانبازان به شرح ذیل است:

  • ۱- ثبت اطلاعات فردی در سامانه یکپارچه عرضه خودرو
  • ۲ -ایجاد دسترسی به متقاضی جهت انتخاب یک خودرو از خودروهای قابل عرضه و ارسال درخواست به شرکت های وارد کننده خودرو ، بدیهی است تمام خودروهای انتخابی دارای کف درخواست بوده وچنانچه حد نصاب خودرو تکمیل نشود به جانباز معزز اطلاع رسانی می گردد تا خودرو دیگری را انتخاب نماید.
  • ۳- انتخاب خودرو هیچگونه حقی را برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی نماید و تعهد شرکت های وارد کننده صرفاً براساس فراخوان و عقد قرارداد نهایی با شرکتهای واردکننده خودرو است.

 

ارسال نظر