شناسه خبر : 47971

مرگ ۶۶۴ نفر در تصادفات نوروزی

مرگ ۶۶۴ نفر در تصادفات نوروزی

تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند، همچنین ۱۷۴ نفر در این تصادفات مصدوم شدند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ سیاوش محبی، جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا اظهار کرد: متأسفانه تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند همچنین تعداد زیادی هم در این تصادفات مصدوم شدند.

وی افزود: استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تصادفات به ویژه تصادفات فوتی را داشته‌اند.

محبی با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات گفت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی تعطیلات شاهد موج بازگشت سفرها هستیم و به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم سفرهای خود را مدیریت کنند و از نظر ساعت، زمانی را انتخاب کنند که پیک تردد نباشد.

جانشین رئیس پلیس راه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در محورهای شمالی شاهد تردد بالایی برای بازگشت هستیم، فردا و پس فردا جاده چالوس و آزادراه تهران شمال به سمت تهران یک طرفه می‌شود.

وی ادامه داد: البته در محور هراز هم به صورت مقطعی محدودیت ایجاد می‌شود، اما اگر ترافیک زیاد شود این محور را هم به‌صورت کامل به سمت تهران یکطرفه می‌کنیم.

سرهنگ محبی گفت: با توجه به اینکه در دو روز پیش رو شاهد ترددهای بالایی در محورهای کشور هستیم، تیم‌های نظارتی پلیس راهور در محورها افزایش پیدا کرده و به صورت گشت خودرویی و موتوری و همچنین با استفاده از پهپادها رفتار ترافیکی کاربران را مدیریت می‌کند تا در صورت لزوم پلیس بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

جانشین رئیس پلیس راه بیان کرد: بیشترین انباشت خودرو در مازندران، گیلان و خراسان رضوی است و اغلب مسافرانی که به این شهرها سفر کرده‌اند هنوز به شهرهای مبدا خود بازنگشته‌اند.

ارسال نظر